Natažený sval u 4 letého dítěte?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lenka1213
Povídálka 15 příspěvků 3 inzeráty 15.06.19 00:15
Natažený sval u 4 letého dítěte?

Ahoj holky dcera si dnes natáhla loket? Snad doufám, hýbe s ním sice se snaží málo, ale i tak bolí, chytla se pak i ještě prulizky a vylezla na jednu příčku. Tak zlomené to nebude. No začalo to tak že dcera lozila po prulizce a zkrátka se honili málem spadla z výšky asi 190cm.,ale zachytila se jednou rukou o podlahu která byla nahore a jednou rukou o provaz. Hned plakala tak jsem doběhla byla jsem jen 3 metry od ní. Má 4 roky, bolí ji ta ruka co měla na podlaze vlastně když nad tun přemýšlím ta byla i víš. Doma jsem ji okoupala, namazala jsem ji to krémem od Alpy a zavázala. Dala prášek proti bolesti a hodinu a půl si hrála, ale pak to zacla zase víc bolet a když jsem jí dávala spinkat tak si na Boček s postiženou rukou nemohla hajnout bolelo to, tak jsem ji poradila ať si lehne na druhou stranu, usla a já ji dala polštářek pod ruku, ať pěkně haja.Co mám dělat dále? Jak dlouho ji to může bolet? Četla jsem že sval se může i natrhnout. Co myslíte? Bojím se, dekuji :(

Reakce:
Martassek
Kecalka 398 příspěvků 15.06.19 00:46

Já bych s tak malým dítětem jela na úrazovku.

Lychee13
Závislačka 3241 příspěvků 15.06.19 01:47

Měla jsi jet na pohotovost. Neteř měla takhle vykloubený loket.

nozu
Extra třída :D 12579 příspěvků 15.06.19 05:24

Běžně se snažím nehnat s každou drobnosti na pohotovost, ale tohle si o to říká. Pokud to bude ráno bolet, tak tam zajeďte.

Tarjei
Závislačka 4920 příspěvků 15.06.19 07:06

Jestli ma otekly zapesti, vykloubila si loket.

Lenka1213
Povídálka 15 příspěvků 3 inzeráty 15.06.19 08:32

Otekly ho nemá, ale raději s ní dneska zajedu. Jeste spinká a já musím chvíli počkat než mi zabere aulin ať se můžu pohnout. Snad bude v pořádku, dost se oni bojim

Lenka1213
Povídálka 15 příspěvků 3 inzeráty 15.06.19 08:35
@Lychee13 píše:
Měla jsi jet na pohotovost. Neteř měla takhle vykloubený loket.

Ona z tou rukou ale hýbe, tak mi mamka říkala že zlomený a vykloubeny to nebude. Ale dále nevim

Lenka1213
Povídálka 15 příspěvků 3 inzeráty 15.06.19 09:37

Tohle má dnes ráno a bolí ji v tom kloubu :,(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.06.19 09:39

@Lenka1213 tak stejně už jinde řešíte, že pojedete na pohotovost, tak prostě jeďte, ne? V Havířově je normálně pohotovost od rána, tak prostě vyražte.

Lenka1213
Povídálka 15 příspěvků 3 inzeráty 15.06.19 10:11

Ano už se oblikame a vyrazime

Lenka1213
Povídálka 15 příspěvků 3 inzeráty 15.06.19 16:17

Tak dcera to má natažené svalstvo, měla dostat dlahu ale tak moc tu ruku napinala a bránila se že to nakonec doktoři i já vzdali a teď ji má v šátku a v objimadle.nema s tím hýbat, ale jeli jsme na chaloupku a s tím že dcera s rukou hýbe mi tchyně a přítel říkají prý tak s tím může hýbat ale jen netahat těžké veci. To je v pohodě a strašně to zlehcuji, mavaji nad tím rukou. :zed: Jak udržet dítě aby měla ruku v klidu když nemá dlahu? Jde to? :(

Lenka1213
Povídálka 15 příspěvků 3 inzeráty 15.06.19 16:23
@Lenka1213 píše:
Ano už se oblikame a vyrazime
@Martassek píše:
Já bych s tak malým dítětem jela na úrazovku.
@Lychee13 píše:
Měla jsi jet na pohotovost. Neteř měla takhle vykloubený loket.
@nozu píše:
Běžně se snažím nehnat s každou drobnosti na pohotovost, ale tohle si o to říká. Pokud to bude ráno bolet, tak tam zajeďte.
@Tarjei píše:
Jestli ma otekly zapesti, vykloubila si loket.

Tak už víme, viz vise

Váš příspěvek
Reklama