Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Měla jsi jet na pohotovost. Neteř měla takhle vykloubený loket.
Běžně se snažím nehnat s každou drobnosti na pohotovost, ale tohle si o to říká. Pokud to bude ráno bolet, tak tam zajeďte.
Otekly ho nemá, ale raději s ní dneska zajedu. Jeste spinká a já musím chvíli počkat než mi zabere aulin ať se můžu pohnout. Snad bude v pořádku, dost se oni bojim
@Lychee13 píše:
Měla jsi jet na pohotovost. Neteř měla takhle vykloubený loket.
Ona z tou rukou ale hýbe, tak mi mamka říkala že zlomený a vykloubeny to nebude. Ale dále nevim
@Lenka1213 tak stejně už jinde řešíte, že pojedete na pohotovost, tak prostě jeďte, ne? V Havířově je normálně pohotovost od rána, tak prostě vyražte.
Tak dcera to má natažené svalstvo, měla dostat dlahu ale tak moc tu ruku napinala a bránila se že to nakonec doktoři i já vzdali a teď ji má v šátku a v objimadle.nema s tím hýbat, ale jeli jsme na chaloupku a s tím že dcera s rukou hýbe mi tchyně a přítel říkají prý tak s tím může hýbat ale jen netahat těžké veci. To je v pohodě a strašně to zlehcuji, mavaji nad tím rukou.
Jak udržet dítě aby měla ruku v klidu když nemá dlahu? Jde to? ![]()
@Lenka1213 píše:
Ano už se oblikame a vyrazime
@Martassek píše:
Já bych s tak malým dítětem jela na úrazovku.
@Lychee13 píše:
Měla jsi jet na pohotovost. Neteř měla takhle vykloubený loket.
@nozu píše:
Běžně se snažím nehnat s každou drobnosti na pohotovost, ale tohle si o to říká. Pokud to bude ráno bolet, tak tam zajeďte.
@Tarjei píše:
Jestli ma otekly zapesti, vykloubila si loket.
Tak už víme, viz vise