Natažený sval u 4 letého dítěte?

461
15.6.19 00:46

Já bych s tak malým dítětem jela na úrazovku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3487
15.6.19 01:47

Měla jsi jet na pohotovost. Neteř měla takhle vykloubený loket.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21726
15.6.19 05:24

Běžně se snažím nehnat s každou drobnosti na pohotovost, ale tohle si o to říká. Pokud to bude ráno bolet, tak tam zajeďte.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9148
15.6.19 07:06

Jestli ma otekly zapesti, vykloubila si loket.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
120
15.6.19 08:32

Otekly ho nemá, ale raději s ní dneska zajedu. Jeste spinká a já musím chvíli počkat než mi zabere aulin ať se můžu pohnout. Snad bude v pořádku, dost se oni bojim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
120
15.6.19 08:35
@Lychee13 píše:
Měla jsi jet na pohotovost. Neteř měla takhle vykloubený loket.

Ona z tou rukou ale hýbe, tak mi mamka říkala že zlomený a vykloubeny to nebude. Ale dále nevim

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
120
15.6.19 09:37

Tohle má dnes ráno a bolí ji v tom kloubu :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.19 09:39

@Lenka1213 tak stejně už jinde řešíte, že pojedete na pohotovost, tak prostě jeďte, ne? V Havířově je normálně pohotovost od rána, tak prostě vyražte.

  • Citovat
  • Upravit
120
15.6.19 10:11

Ano už se oblikame a vyrazime

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
120
15.6.19 16:17

Tak dcera to má natažené svalstvo, měla dostat dlahu ale tak moc tu ruku napinala a bránila se že to nakonec doktoři i já vzdali a teď ji má v šátku a v objimadle.nema s tím hýbat, ale jeli jsme na chaloupku a s tím že dcera s rukou hýbe mi tchyně a přítel říkají prý tak s tím může hýbat ale jen netahat těžké veci. To je v pohodě a strašně to zlehcuji, mavaji nad tím rukou. :zed: Jak udržet dítě aby měla ruku v klidu když nemá dlahu? Jde to? :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
120
15.6.19 16:23
@Lenka1213 píše:
Ano už se oblikame a vyrazime
@Martassek píše:
Já bych s tak malým dítětem jela na úrazovku.
@Lychee13 píše:
Měla jsi jet na pohotovost. Neteř měla takhle vykloubený loket.
@nozu píše:
Běžně se snažím nehnat s každou drobnosti na pohotovost, ale tohle si o to říká. Pokud to bude ráno bolet, tak tam zajeďte.
@Tarjei píše:
Jestli ma otekly zapesti, vykloubila si loket.

Tak už víme, viz vise

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák