My a dvojčátka

Napsat příspěvek
24.6.18 13:38

Taky uz jsem premyslela jak to budu delat az zacnou holky chodit, ale jen za ruce…budu je muset stridat nez se tata nebo babicka vrati domu, aby mi s druhou nekdo pomohl a mohly chodit obe :lol: @Tyna-Terezka no koukam, ze to bude jeste dosti zazivne…treba budou holky po me ja pry sedela a potom chodila pry sem nelezla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.18 13:47

@Silvie15 v pohode ja zas resim opacny problem, ze toho mleka nemam tolik kolik by holky potrebovaly, takze zatim jsme dokrmovaly a ted to vypada, ze odpoledne budu muset jedno kojeni vymenit za UM abychom se tak netrapili…a jak mi psala janaapo, tak spokojene deti a jsem spokojena i ja a okoli…mrzi me to, ale myslim si, ze jsem udelala maximum…ja sama byla kojena tri tydny…moje mama mela slabe mleko pro me, takze taky nezbyvalo nic jineho nez UM a dnes jsem zdrava a je to xlet zpet a taky je pravda, ze dnes UM jsou jinde nez byly drive :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
24.6.18 14:07

@terezka.havlickova jako já jsem si říkala že bych chtěla kojit alespoň do půl roku a skončila jsem v necelých 3 měsících. Doktor mi sice dal možnost volby, ale nejsem takový blázen do kojení abych klukům zbytečně ubližovala. Doktor totiž řekl že na životě je to jinak neohrožuje a tak jestli chci můžu dál kojit, ale s tím že je bude bříško bolet a budou mít dál ty hrozné průjmy a nebo prostě přejít na UM. Takže jsem raději zvolila UM páč kluci jsou teď fakt úžasně spokojená miminka. :-) Hlavně mi pediatr říkal že to nejdůležitější z mého mléka už mají. Taky právě máme v rodině problém s mlékem. Babička a tety kojila jen 3 týdny a jsme všichni zdraví :-) hlavně že jsou kluci spokojení a šťastní :hug: Buď v pohodě, mléko se rozjede a i kdyby ne, jsi dobrá že se snažíš a dáváš jim co potřebují :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.18 14:10

@Silvie15 taky jsem si nechtela pripustit, ze bych davala UM, ale na jednu stranu je to uleva…nemusim s sebou tahat polstar atd na kojeni a navsteva probehne vic v klidu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
429
24.6.18 14:47

@Tyna-Terezka 19 měsíců - to už myslím, že už se to začně brzy zlepšovat, u nás byl vrchol „nožičky bez mozku“ někde okolo roku a půl. Měla jsem nakopené i kšíry, ale nakonec jsme je nevyužili, protože mi hodně moc pomáhaly babičky i manžel. Ale kdyby to jinak nešlo, tak by vyrazili ven spolu, lepší dítě na kšírách, než dítě pod autem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
24.6.18 15:20

@terezka.havlickova na jednu stranu úleva na druhou jsem se strašně bála jak to budu dělat třeba na výletech a tak :-) vůbec jsem si to nedokázala představit :-D ale už jsem si na to nějak zvykla a fungujeme všude :-) občas mu to kojení ale chybí :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.18 15:41

@Silvie15 tak to je jasny ze chybi, ale co muzeme delat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
24.6.18 16:15

@terezka.havlickova radovat se jak nám i tak hezky děti rostou :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.18 16:52

@Silvie15 presne tak :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.18 16:53

Holky jeste uz vam tedy deti drzi hlavicky????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
24.6.18 18:22

@terezka.havlickova no drží, kluci mají 3m a hezký pasou a když je beru krknout po jídle tak se snaží a nějakou dobu ji udrží. Ale že by sami ještě plně drželi to ne. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.6.18 18:26

@Silvie15 tak krome toho paseni jsme na tom stejne…paseni se nam zatim moc nelibi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5855
24.6.18 19:05

@terezka.havlickova holky už docela drží hlavičky, ale ještě je musíme jistit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
531
24.6.18 20:18

@terezka.havlickova no my od začátku cvičíme Vojtovku. I když teď jak jim nebylo dobře tak jsme to trochu zanedbávali :-( :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5855
24.6.18 21:45

@Silvie15 proč cvičíte vojtovku? Já mám pocit, že ji teď cvičí každý dítě který se nevyvíjí podle tabulek :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama