Myčka Bosch - jak umístit čistič?

17517
31.5.16 20:10

Myčka Bosch jak umístit čistič?

Mám myčku Bosch bez košíku na příbory, na příbory má jen šuplíček. Potřebovala bych myčku vyčistit a zjistila jsem, že čistič z DM nemám kam pevně postavit. Dosud jsem kupovala do myčky čističe Finish a ty jsou placaté, jdou dát do držáků na talíře.
Tak tu teď dumám, co s tím, jak to řešíte ostatní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9345
31.5.16 20:29

@kadlina dávám čistič nahoru, kam dávám hrníčky a zablokuju ho malým talířkem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
31.5.16 20:42

Já ho strkám do prostředního šuplete, vejde se akorát do mezírky v drátech nebo jak to napsat (vyzkouším si, aby o něj nebrnkalo rameno). Dřív jsem ho přidělávala ještě gumičkou k tomu drátu nahoru, co na něj dávám skleničky, ale zjistila jsem, že to není nutný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
31.5.16 20:54

Čistič zrovna nemám, ale pro představu to snad stačí. Nevím, jaké jsou čističe v DM, ale ty z Alberta, nebo Lidlu se mi tam takto vejdou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17517
31.5.16 21:09
@terka.h píše: Čistič zrovna nemám, ale pro představu to snad stačí. Nevím, jaké jsou čističe v DM, ale ty z Alberta, nebo Lidlu se mi tam takto vejdou.

Ty z DM mají úzkou „zátku“, tak se právě bojím, že mi to bude lítat po myčce. :think: Holt to tam nějak zabarikáduju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
31.5.16 21:21
@kadlina píše:
Ty z DM mají úzkou „zátku“, tak se právě bojím, že mi to bude lítat po myčce. :think: Holt to tam nějak zabarikáduju :mrgreen:
:think: tak jedině fakt dát tam gumičku, nebo talířek jak psaly víš.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22707
31.5.16 21:46
@terka.h píše: Čistič zrovna nemám, ale pro představu to snad stačí. Nevím, jaké jsou čističe v DM, ale ty z Alberta, nebo Lidlu se mi tam takto vejdou.

Já to dávám stejně, ale doprostřed toho koše. Krásně to tam zapadne a nehne se to ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama