Myčka do malé kuchyně

6.6.17 13:44

Myčka do malé kuchyně

Ahoj holky, můžete mi prosim dat typ na mycku do male kuchyně? Ktera značka je osvědčená? Diky moc za typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28799
6.6.17 13:50

My máme tuhle jsem s ní hodně spokojená, zvlášť s ohledem na cenu. Na druhou stranu už se asi nedá sehnat a náhrady nevím jestli budou lepší, zaslechla jsem, že Whirpool už není to co býval :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
6.6.17 13:50

Mám normální myčku 45 cm. Mám zrovna Baumatic, ale myslím, že je i spoustu jiných dobrých značek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
6.6.17 14:12

Měli jsme Electrolux 45cm. Teď máme už větší, Whirlpoolku, ale je poruchová :( Možná je to zrovna jen vadný kus, kdo ví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
6.6.17 14:23

No, myček nádobí ti tu každej napíše dle sebe, nicméně jedna rada za mě - pokud je to aspoň trochu možný, kup si std šířku 60 - pokud nejsi 60 letá důchodkyně, která bude mít problém zaplnit i tu užší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
6.6.17 14:31

No 60 za mě nedoporučuje do malé pidi kuchyně, ale mám dobré zkušenosti za značkou AEG a Gorenje (snad to píšu správně) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kdochcekam
6.6.17 14:33

Nějaký Vietnamec? :jazyk:

• Citovat
  • Upravit
2611
6.6.17 14:45
@tumpach píše:
No 60 za mě nedoporučuje do malé pidi kuchyně, ale mám dobré zkušenosti za značkou AEG a Gorenje (snad to píšu správně) :nevim:

Tak je pidi kuchyň a pidi kuchyň :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6952
6.6.17 14:48

@Nowuka2 taky fakt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
507
6.6.17 14:54

Tak když se zakladatelka ptá na malou myčku, tak asi se jí do kuchyně ta 60ka nevejde. 8)
Mmch. my jsme myčku 45cm používali nějakou dobu pro rodinu o čtyřech lidech a kapacitně stačila. Akorát třeba o víkendech běžela 2× denně. Ale to někdy teď i ta velká… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
6.6.17 15:05

I já mám malou kuchyň, ale myčku tam mám 60tku. Když jsme bydleli v podnájmu, byla tam 45 a bylo to na nic, strašně malá…Takže pokud je to možné, doporučila bych zkusit tam dát tu 60tku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9125
6.6.17 15:22

Já mám 45cm a stačí nám to pro tříčlennou rodinu normálně, jede 1× denně. Větší by se mi sem nevešla, jsem ráda za tu malou, nesnáším mytí nádobí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
6.6.17 15:31
@Nowuka2 píše:
No, myček nádobí ti tu každej napíše dle sebe, nicméně jedna rada za mě - pokud je to aspoň trochu možný, kup si std šířku 60 - pokud nejsi 60 letá důchodkyně, která bude mít problém zaplnit i tu užší…

Heleď, my jsme 2 a u 60tky bychom věčně myli na poloviční program, tohle se fakt takhle nedá říct :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
6.6.17 17:09
@Nimie píše:
Heleď, my jsme 2 a u 60tky bychom věčně myli na poloviční program, tohle se fakt takhle nedá říct :nevim:

No my i když byli jenom 2, tak jsem myla denně, teď ve 3, když fakt ob den vařím, peču, tak i 2× denně :nevim: jako je mi jasný že pokud ženská vaří pohodlně jenom o víkendech, přes týden se stravuje v práci, chlap taky, děcko v ústavu, tak ta myčka není potřeba možná ani vůbec :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
6.6.17 18:00
@Nowuka2 píše:
No my i když byli jenom 2, tak jsem myla denně, teď ve 3, když fakt ob den vařím, peču, tak i 2× denně :nevim: jako je mi jasný že pokud ženská vaří pohodlně jenom o víkendech, přes týden se stravuje v práci, chlap taky, děcko v ústavu, tak ta myčka není potřeba možná ani vůbec :mrgreen:

Což o to, to my myjem 1 - 2× denně (oběd i večeři máme většinou oba doma), ale tu 60tku bychom třeba ani za ten den nemuseli naplnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama