Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
A jak se Herpes leci? Zustava to v tele asi zejo.. a u muzu se teda priznaky nemusi objevit?
Jestli se dostaneš do lékárny, tak si kup Rosalgin. Je to roztok na výplachy a opravdu to ulevuje. Taky jsem měla období, kdy mě mykóza bolela jak prase, měla jsem to dole šíleně nateklý a nemohla jsem ani chodit. Pak se mi sloupaly sliznice. Výživnej zážitek…
Moc dekuju za rady. Nikdy jsem opar nemela.. myslite ze muzu pouzit i tea tree olej na mazani?
@Anonymní píše:
Moc dekuju za rady. Nikdy jsem opar nemela.. myslite ze muzu pouzit i tea tree olej na mazani?
Nedělej to, neuleví se ti a podráždíš si to ještě víc. On je fajn na začínající infekci, ale ne na rozjetou.
Sprchu taky nemohu prezit. Vzala jsem si zrcatlo a baterku a poradne jsem se tam podivala. Nasla jsem takove male vridky. Takze to bude asi ten herpes.
Spíš než bouličky bych přesněji řekla ze to vypadá jak akné. V pondeli na gyndu rozhodne zajdu, i kdyz z toho vysetreni dobry pocit nemám už teď