Mykóza - nesnesitelná bolest

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
2.1.21 12:31

Spíš než bouličky bych přesněji řekla ze to vypadá jak akné. V pondeli na gyndu rozhodne zajdu, i kdyz z toho vysetreni dobry pocit nemám už teď :,(

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
2.1.21 12:49

A jak se Herpes leci? Zustava to v tele asi zejo.. a u muzu se teda priznaky nemusi objevit?

  • Citovat
  • Upravit
Janli
2.1.21 13:04

Jestli se dostaneš do lékárny, tak si kup Rosalgin. Je to roztok na výplachy a opravdu to ulevuje. Taky jsem měla období, kdy mě mykóza bolela jak prase, měla jsem to dole šíleně nateklý a nemohla jsem ani chodit. Pak se mi sloupaly sliznice. Výživnej zážitek…

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
2.1.21 13:07

Moc dekuju za rady. Nikdy jsem opar nemela.. myslite ze muzu pouzit i tea tree olej na mazani?

  • Citovat
  • Upravit
Janli
2.1.21 13:15
@Anonymní píše:
Moc dekuju za rady. Nikdy jsem opar nemela.. myslite ze muzu pouzit i tea tree olej na mazani?

Nedělej to, neuleví se ti a podráždíš si to ještě víc. On je fajn na začínající infekci, ale ne na rozjetou.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
2.1.21 16:15

Sprchu taky nemohu prezit. Vzala jsem si zrcatlo a baterku a poradne jsem se tam podivala. Nasla jsem takove male vridky. Takze to bude asi ten herpes.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Intimní balzám INTIMISS

  • (4.7) + 30 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty