Mytí oken Kladno - doporučení nebo přivýdělek

Lo
6285
18.12.12 16:44

Mytí oken Kladno - doporučení nebo přivýdělek

Ahoj, nevíte o někom, kdo se živý úklidem bytů, popřípadě není někdo mezi Vámi? Nebo můžete doporučit dobrou úklidovou firmu na Kladně? Byt si ukízím sama, ale nyní jsem v 31tt a potřebovala bych jen očistit okna + umytí žaluzií, jelikož je to hrůza a na to si už netroufám. Napište, pokud o někom víte a můžete doporučit, děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24292
18.12.12 16:54

Já potkávám auto s popisem www.uklidmleziva.cz a myslím, že jsou z Hřebče. nejradši bych na ně přehodila mytí oken po stavbě. Ale zatím přímou zkušenost nemám. Zkus dát dotaz do diskuse s názvem „Kladno a okolí“, tam by někdo mohl vědět.
 https://www.emimino.cz/…nkovani/199/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5278
18.12.12 16:57
@danyk píše:
Já potkávám auto s popisem www.uklidmleziva.cz a myslím, že jsou z Hřebče. nejradši bych na ně přehodila mytí oken po stavbě. Ale zatím přímou zkušenost nemám. Zkus dát dotaz do diskuse s názvem „Kladno a okolí“, tam by někdo mohl vědět.
https://www.emimino.cz/…nkovani/199/

Mleziva úklid - malovali nám, čistili sedačku a myly okna - spokojenost s prací i cenou ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24292
18.12.12 17:00

@dvojmatka Děkuju za referenci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1726
18.12.12 17:01

Jo jo, Mleziva je opravdu super, moc doporučuju ;) Jen nevím, jestli to do vánoc stihnou, je to poměrně známá firma, tak předpokládám, že ted před vánoci mají asi fofr…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Lo
6285
18.12.12 17:02

Díky holky :palec: Já to nepotřebuju do Vánoc, já bych to potřebovala do narození prcka - tedy do února :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
petulas88
23.7.13 21:55

Dobrý den,

jsem maminka na mateřské mám dvouletou holčičku a ráda bych si přivydělala jakoukoli částkou :-)

jsem též z kladna

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat