Na co se vymluvit v nové práci?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Napsat příspěvek
Velikost písma:
16.2.22 09:51
@Anonymní píše:
@Trojlístek Nevím zkrátka jak to chodí při pracích na dohodách, obzvlášť, když chtějí docházku každý den. Chápeme se???Vždycky jsem měla hpp a tam třeba nešlo o zkušební dobu si vzít volno
Ale třeba šlo, vše je o domluvě. Někdy to jde, někdy ne. Stačí se zeptat. Ne si hned vymýšlet. Chápeme se?
- načítám...
- Citovat
- Zmínit