Na co se vymluvit v nové práci?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
11051
16.2.22 09:51
@Anonymní píše:
@Trojlístek Nevím zkrátka jak to chodí při pracích na dohodách, obzvlášť, když chtějí docházku každý den. Chápeme se???Vždycky jsem měla hpp a tam třeba nešlo o zkušební dobu si vzít volno

Ale třeba šlo, vše je o domluvě. Někdy to jde, někdy ne. Stačí se zeptat. Ne si hned vymýšlet. Chápeme se?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat