Na kolik vas celkove vysla Dubaj

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
19.4.22 12:02
@neila píše:
tak on je to sakra rozdíl… já osobně si na dovolenou chodím odpočinout, takže ráda přenechám veškerý servis na resort a také to ráda zaplatím :palec: Nevím, co se ti tam nelíbilo, ale jak říkáš, je to otázka vkusu. Za mě Maur rozhodně krásnější, zelenější, zajímavější, oceán nesrovnatelný s vyprahlou a uměle vystavěnou Dubají. Zakladatelka píše, že si chce užít moře, dovolenou, nepředpokládám, že má představu takovou, že hlavu složí někde v polorozpadlém domku bez dalšího zázemí, zvlášť s dítětem… Aspoň takhle teda já její zadání nechápu.

Nirmalne by mi to nevadiloy ale muzrme jen na 8 dni, takze to je dost malo, navic muz ores keto jede nonstop v praci, ten bude rad, kdyz na chvili vydechne. Urcite ne cely den nekde lezet, na to nejsme, radi poznavame, u more vydrzime tak 2 hodk, ale takovy komoromis proste..

  • Citovat
  • Upravit
16186
19.4.22 12:14
@Anonymní píše:
Nirmalne by mi to nevadiloy ale muzrme jen na 8 dni, takze to je dost malo, navic muz ores keto jede nonstop v praci, ten bude rad, kdyz na chvili vydechne. Urcite ne cely den nekde lezet, na to nejsme, radi poznavame, u more vydrzime tak 2 hodk, ale takovy komoromis proste..

rozumím, ale pořád si myslím, že jsou na takovou dovču vhodnější destinace než Dubaj :palec: Zkuste mrknout ten Kypr, je tam krásně…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
671
19.4.22 12:19
@Anonymní píše:
Nirmalne by mi to nevadiloy ale muzrme jen na 8 dni, takze to je dost malo, navic muz ores keto jede nonstop v praci, ten bude rad, kdyz na chvili vydechne. Urcite ne cely den nekde lezet, na to nejsme, radi poznavame, u more vydrzime tak 2 hodk, ale takovy komoromis proste..

Dubaj za 65 ve trech no nevim :think: Kypr je nádhernej krásný moře. Jsou daleko hezčí destinace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1519
19.4.22 16:57
@Anonymní píše:
Na dovolenou bych do Dunaje nejela. Spíš bych ji navštívila jako transit při cestě jinam. Byli jsme tam asi 40hodin, jako transit na Reunion a bohatě mi to stačilo. V říjnu bych letěla klidně na jih Chorvatska, Bulharsko - projet hory, střed země a pak pokračovat k moři, nebo jih Itálie, Francie, Španělsko. Nebo Muricius, ale taky jen na pár dní.

Tak zrovna Mauricius fakt neni levna dovolena. A rozhodne se pri takove delce letu nevyplati jet „jen na par dni“.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1519
19.4.22 16:59
@Anonymní píše:
No proč ne BB. My tam takhle byli, měli jsme půjčené auto a bydleli u domácích. A bylo fajn poznat ten „ráj“ z jeho všední stránky. Byli jsme tam na pár dní při cestě na Reunion. A osobně nechápu proč to tam všichni tak strašně vychvalují, ale to je věcí vkusu a názoru. Tenkrát, kdybych od toho odečetla tu následující cestu, by nás to vyšlo asi i na méně než 65. Ale fakt, že bez resortu.

Ano, pro mlady (nebo i nemlady :lol:) par ok, ale bydlet u domacich s sestiletym ditetem asi nebude to prave orechove.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

CabrioFix

  • (4.8) + 31 recenzí

Tario

  • (4.1) + 16 recenzí

Juno Fix

  • (4.6) + 14 recenzí

King plus

  • (4.4) + 14 recenzí

Aton

  • (4.4) + 13 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin