Na splátky - elektro

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 12:27
Na splátky, elektro

Ahoj prosím vás mám takové malé trable, spadl mi mobil a disley praskl, funguje ale je to esteticky děs nesnáším když je prasklý displej jenže teď jsem skončila v práci dohodou a ač peníze stále mít budu měsíc podpory a pak mateřská chtěla by jsem si vzít telefon na splátky, protože budu nakupovat teď hodně věcí najednou za hotové a vyplatilo by se mi splátky na nějaký telefon do 6tis max.
Někdo mi radí ať predlozim u svého operátora starou smlouvu, ale to mám strach aby nevolali účetní. Nemáte nějakou radu, jestli to vůbec takhle půjde? Děkuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Monchichik
Echt Kelišová 9408 příspěvků 04.07.19 12:29

No já ti radím nedělat si dluhy, když budeš na podpoře a pak na mateřské…prasklý displej přežiješ…

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2044 příspěvků 04.07.19 12:31

Možná Ti to tak projde, když předložíš starou smlouvu, ale jedná se o podvod a pokud se na to přijde, tak je to klasický trestný čin… :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 12:31

@Monchichik Nechci si dělat dluhy, peníze mám a mít budu a umím si přivydělat a mám manžela, ale ušetřilo by mi to na chvíli splácet pár stovek než 6k naráz.
Jako vzít si něco na splátky a splácet není dělat si dluhy :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.07.19 12:33

@Smarcie proto to dělat nechci. Ale kolikrát vidím zadlužený lidi bez práci a stejně jim všechno dají. :nevim:

Monchichik
Echt Kelišová 9408 příspěvků 04.07.19 12:35
@Anonymní píše:
@Monchichik Nechci si dělat dluhy, peníze mám a mít budu a umím si přivydělat a mám manžela, ale ušetřilo by mi to na chvíli splácet pár stovek než 6k naráz.
Jako vzít si něco na splátky a splácet není dělat si dluhy :D

a k čemu potřebuješ smlouvu? tak dej manželovu…a u mě, když mám splátky a nezaplatím to hotově, tak mám prostě někde dluh ;) i když chápu, že je lepší dát pár stovek měsíčně něž celou částku naráz…

arinecka
Kelišová 6768 příspěvků 04.07.19 12:46
@Anonymní píše:
@Smarcie proto to dělat nechci. Ale kolikrát vidím zadlužený lidi bez práci a stejně jim všechno dají. :nevim:

To vidíš kde??

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 8 inzerátů 04.07.19 12:52

Tak pokud u operátora, tak mě se podařilo mobil ztratit a zrovna mi končila smlouva u operátora. Zašla jsem tam smlouvu prodloužila a vzala si mobil od nich na splátky. Nikdo po mě žádnou smlouvu nechtěl a zrovna jsem byla na rodičovské dovolené. Takže takhle to určitě jde, aspoň u t-mobilu.

Payus
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 04.07.19 12:55

Pochopim, ze kdyz se rozbije treba pracka a hotove na ni neni, ze se vezme na splatky. Ikdyz preferuju mit neco pro tyhle pripady nasetreno stranou (takovej fond na opravy atd). Ja bych si mobil na splatky nevzala, nez ho splatis bude na pulce ceny a kdo vi…jestli ti nerupne zase display ;)

nozu
Extra třída :D 12702 příspěvků 04.07.19 12:59

Pokud telefon funguje a ty nemáš na koupi nového hotovost, tak prostě počkej, až ji budeš mít. Kupovat na splátky novou věc jen kvůli tomu, že se ti stará nelíbí, je obrovská ukázka finanční negramotnosti…

g.sandova
Kelišová 5984 příspěvků 04.07.19 13:04

Nekoupila bych, přežila bych popraskany displej

P4ja
Extra třída :D 10684 příspěvků 04.07.19 13:12

Půjčila bych si doma od manžela nebo třeba bráchy a splácela to jim. A jinak se dá koupit telefon i za trojku. A příště si na něj nalep ochranné sklo a dej do pořádného pouzdra.

Janli
Echt Kelišová 9876 příspěvků 04.07.19 13:21

Než našetříš na nový, tak buď používej starý nebo si kup v bazaru tlačítkový za pár stovek. Kupovat si ve tvé situaci mobil za šest tisíc, to je taková ukázka finanční negramotnosti, že je to na pár facek. :zed:. Kdyby to byla pračka nebo lednice tak neřeknu, ale blbej mobil? A ještě k tomu chceš spáchat úvěrový podvod :roll:. Ke tvé inteligenci se radši vyjadřovat nebudu…

Payus
Ukecaná baba ;) 1290 příspěvků 04.07.19 13:21

@P4ja ty jo, pujcit si od manzela…predstavuju si jak se ptam manzela jestli mi pujci na mobil nebo na cokoliv :) ten by me vysmal co blbnu a mobil by mi koupil :) nic ve zlym P4jo, to nic proti Vam, nebo komentari co jste vlozila, jen uvazuju „nahlas“ :andel:

M-A
Kecalka 447 příspěvků 04.07.19 13:22

U operátora při prodloužení smlouvy nechtějí žádné smlouvy ze zaměstnání

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama