Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Zdravím holky máte některá zkušenost s tímhle druhem(metodou) antikoncepce? http://www.naseantikoncepce.cz/…mplantat.php
Je mi 21 a už jsem vyzkoušela 3 různé tablety lyndinette softinelle a ted mám velmari…z těch prášků už je mi na
…
myslela sem že když to změním tak to bude lepší ale stačilo mi vidět že ta velmari má stejnou růžovou barvu jako softinele a už zase
moc sem si nepomohla jen víc platím přijde mi to už spíš psychické…
ale prostě je mi z toho zkrátka šoufl…injekce zkoušet nechci náplast nevím
to se může kdykoliv odlepit…pište zkušenosti díky ![]()
Měla jsem to podobné, po prášcích jsem měla silné bolesti žaludku, změna nepomohla. Nakonec jsem to vyřešila náplastmi a NIKDY se mi nic neodlepilo, funguvaly jak měly. Po dětech (plánovaných
) mám tělísko.
Ten implantát měla sousedla a posunul se jí, byla pak v nemocnici na zákroku, aby jí ho vyndali ![]()
Ta náplast je dobré řešení, kdysi jsem je taky užívala. Odlepila se mi jednou, ta úplně poslední, dál už jsem chtěla vysadit. Byli jsme tehdy na táboře na puťáku, zpotila jsem se, pak jsme byli na koupališti a večer jsem zjistila, že je náplast fuč. Ale stává se to vyjímečně.
@A.Suky zkus si třeba taky najít negativa ha a zaměřit se na ně, třeba tě to nakopne k tomu, aby jsi tohle svin*tvo nejedla a chránila se jinak…
Uvažovala jsem o vysazení úplném
ale nevím jestli je to dobrý nápad na dítě teď oravdu připravená nejsem…
A nevíte jaká je cena u toho implantátu?
@A.Suky tak snad existuji i jine druhy antikoncepce nez hormonalni, ne?
Jde mi o tabletky celkově…beru více prášků a z té antikoncepce už je mi prostě šoufl od pohledu…prostě psychickej blok…a jednou ty děti chci mít ale uplně vysadit si netroufám ![]()