Reklama

Nabídka z ÚP - mohu požádat o ranní směny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 20:13
nabídka z ÚP - pozada

Dobrý den, prosím o radu tady se vi vše

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 08.02.17 20:14

S čím?

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 08.02.17 20:16

Nerozumím otázce, nechápu souvislosti :).

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 20:17

Je on zmizel text.

Alkata
Zasloužilá kecalka 524 příspěvků 08.02.17 20:21

Tady se krade fakt uz všechno :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 20:25

Tak ještě jednou. Dostala jsem výpověď a nemůžu nastoupit do jine práce z důvodu ze dodělávám školu Bc a v dubnu mám 14dni školu a v květnu naplánovanou půl roku operaci. A další věc je. V mém oboru je prace dost, ale v nepřetržitém provozu a to nemohu. Mám dvě holčičky 4a7let. Potřebuju ranní. Můžu mít takový požadavek a oni ho respektovat? Nebo mě pošlou do nepřetržitého provozu, já odmítnu a nedostanu pak podporu.
Snad se to už nahraje.

Uživatel je onlinelenk
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 08.02.17 20:35

Ano, to že potřebuješ jen práci na ranní směnu budou respektovat, si myslím. zbytek nevím.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 08.02.17 21:02

Upřímně myslím že školu a operaci respektovat nebudou, tu ranní asi záleží na člověku :think:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2289 příspěvků 08.02.17 21:08
@lenk píše:
Ano, to že potřebuješ jen práci na ranní směnu budou respektovat, si myslím. zbytek nevím.

To bych si nebyla úplně jistá, zaměstnavatel by sice měl přizpůsobit práci potřebám, ale pokud mu to provozní důvody neumožňují, tak smůla. A s přijetím či nepřijetím nabídky z ÚP to bude dle mě stejně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 21:11

No uvidíme, operaci mám plánovanou přes půl roku a fakt ji odložit nechci ani nemůžu protože z plánované by pak mohla byt akutní a to není nic co bych chtěla.

Uživatel je onlinelenk
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 08.02.17 21:35

Já když byla na pracáku, byly tam fajn paní, když jsem měla objektivní důvod proč zrovna nemůžu do práce, neprudily, měly pochopení. např. že jsou prázdniny tak jsem se rozhodla nastoupit až od půlky září do práce. nebo že nemůžu nějakou práci vzít, protože nemám dobré dopravní spojení. ale tak já tam nikdy nepobyla dlouho, nevím jak to berou, když mají pocit že se tam někdo zašívá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.02.17 21:44

Dekuju za zkusenot Tak ja půjdu na pracák poprvé. Pracuji od 16ti coz je už 20let

Uživatel je onlinelenk
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 08.02.17 22:44

Tak jestli jdete poprvé čili tam nejste známá firma-nemakačenko, tak by to mělo být v pohodě. já bych to řekla na rovinu, že mám plánovanou operaci, to mě přece nikdo nezaměstná. ale tak je dobré povyprávět kde mám práci rozjednanou nebo kde mám v plánu se jít zeptat na místo. aspoň já takhle chodila na up a v pohodě.

Uživatel je onlinelenk
Ukecaná baba ;) 1116 příspěvků 08.02.17 22:46

Jo a poprvé tam jdete jen na registraci, to se nikdo neptá, co je s prací, jen vyplníte dotazníky, zaregistrují vás a dají termín.

Ester13
Kelišová 5678 příspěvků 08.02.17 22:50

Měla jsem spolužačku na VŠ, denní studium, dálkové či kombinované u nás nešlo. Byla registrována na úřadu práce. Poslali ji k potenciálnímu zaměstnavateli a uvedla se vždy tak, že o ni neměli zájem. :nevim: I tak to jde.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama