Nádor na mozku - bylinkář/ka doporučte

104
23.7.15 22:09

nádor na mozku-bylinkář/ka doporučte

Ahoj - mému tatínkovi 73let diagnostikovali nezhoubný ale bohužel neoperovatelný nádor na mozku.. má hučení tlak v hlavě, špatně slyší, má necitlivou kůži.. absolvoval operaci kde jen zlikvidovali cistu a gamma nůž - nádor by šel operovat jen s velkým rizikem ochrnutí - vzhledem k věku to vzdali.. po likvidaci cisty potíže úplně vymizely ale momentálně je vše v původním stavu a horší.. a bohužel.. zhoršuje se.. má kortikoidy a to je vše… napadla mě nějaká bylinná podpora která by třeba alespoň zpomalila průběh či zlepšila aktuální komfort který s pocitem hlavy „ve svěráku“ jak to popsal táta, není nic moc.. budu vděčná za KAŽDOU radu díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

316
23.7.15 22:35

TAk já osobně moc na bylinky a spol. nevěřím, ale švagrová má dobrý zkušenosti s bylinkářem Juklem (vygooglete si - jmenuje se Jukl - nebudu sem dávat odkaz). Po třicítce jí v CARu u Apolináře řekli, že u ní nastal předčasný přechod a děti mít nikdy nebude. Ona se s tím nechtěla smířit, pila čaje od Jukla, po nějaké době se jí ovulace vrátila a dnes má děti 2 :)
Držím tátovi palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2958
23.7.15 23:04

Asi bych popřemýšlela nad homeopatií(spíše konstituční léčbu),nebo bych se zaměřila na neutralizaci ph v těle(pouze v překyseleném organismu se projevují nemoci atd.)takže upravit stravu, já třeba používám na neutralizaci ph Basico od Justu, nebo tady takový tip http://www.mimibazar.cz/recepty.php nebo ještě je taky jedna metoda, ale já si teď nemůžu vzpomenout jak se to jmenuje to se aktivují dvě látky(smrdí to jak chlor)pak se to inhaluje, nebo pije, nebo namáčejí nohy(taky proti nemocem, rakovině, nádorům)to můžu zjistit jak se to jmenuje teď mi to vypadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
23.7.15 23:10

Díky moc..ale musím také zvážit co je taťka ochoten podstoupit :) myslím, že čaj z bylin by byl ochoten pít… zkusím to ph.. ale zatím si nedal vzít ani kouření ani noční, skororanní koukání na televizi a pak vyspávání až do oběda :) neřekla bych že je to ideální denní režim - nedá se přesvědčit - chlorem ho neokouzlím :) ale jak říkám DÍKY!! přečíst mu to dám…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6205
23.7.15 23:11

Je mi tatínka líto. Můj děda ve stejném věku byl na dost riskantní operaci s nádorem na mozku a naštěstí to přežil a dnes je mu 86 :srdce: Pokud tatínkovi nechtějí nádor operovat, tak opravdu nevím, jestli vůbec něco pomůže. Možná marihuana? Jsem silným odpůrcem trávy, ale v takovémhle případě konopí nezavrhuji :oops: Lékaři tatínkovi žádné léky na tyhle stavy neporadili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
23.7.15 23:18

..no právě.. myslím že je v ordinaci velký hrdina a pořádně ani neotravuje aby mu něco dali.. pověřila jsem mamku (nechtějí zatím abych se do toho vkládala) at na dr. zatlačí ona.. ale jestli nic nevyškemrá už asi zakročím…
taky jsem říkala trávu, ale mají ze všeho strach aby se to třeba ještě nezhoršilo.. těžký.. nechci na ně tlačit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
23.7.15 23:25

V jaké nemocnici ho sledují? Upřímně, myslím si, že bylinky budou k ničemu, kdyžtak mi pošli SZ, jaký má histologický nález. Možná by to stálo za konzultaci jinde, třeba bych uměla pomoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
23.7.15 23:27

Podívejte se na stránky bylinkáře „dědek kořenář“. Ví i vidí hodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
23.7.15 23:56
@umea píše:
V jaké nemocnici ho sledují? Upřímně, myslím si, že bylinky budou k ničemu, kdyžtak mi pošli SZ, jaký má histologický nález. Možná by to stálo za konzultaci jinde, třeba bych uměla pomoci.

Suhlas..´pokial by chcela @vmadla poradit prazske pracovisko, moze i mne napisat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1638
24.7.15 08:44

Úspěšně operovat ještě neznamená přežít. Nepodceňujte bylinky a bylinkáře. Umí víc, než umí čaje koupené v normálních obchodech. Jsou i jiné alternativní možnosti. Uzdravila jsem palec, který chtěli mému muži lékaři v IKEMu uříznout, protože byl na něm rakovinný nádor tak velký, že nic jiného s tím udělat neuměli. Koupila jsem tenkrát plazmový generátor. Lidé podceňují i uzdravovací schopnst naděje a víry. Lidé toho mnoho podceňují. A při těžké diagnóze se rozklepou a vzdávají se, svůj život vzdávají. Chtěla bych zakladatelku povzbudit, aby se nevzdávali, aby nemocnému dodávali v rodině odvahu a víru. A aby zkusili všechno, co jim přijde rozumné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
316
24.7.15 12:14
@vmadla píše:
Díky moc..ale musím také zvážit co je taťka ochoten podstoupit :) myslím, že čaj z bylin by byl ochoten pít… zkusím to ph.. ale zatím si nedal vzít ani kouření ani noční, skororanní koukání na televizi a pak vyspávání až do oběda :) neřekla bych že je to ideální denní režim - nedá se přesvědčit - chlorem ho neokouzlím :) ale jak říkám DÍKY!! přečíst mu to dám…

tady je něco o tom „zázračném“ přípravku s chlorem:
http://www.novinky.cz/…akovinu.html
je to v podstatě savo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.15 12:32

Je mi to moc líto :-( Můj tatínek má momentálně nádor na plicích, neoperovatelný, ale naštěstí stabilizovaný (ťuk ťuk) - má nasazenou biologickou léčbu. Měl i metastázy na mozku, tam pomohl gamma nůž. Kupuju mu ve velkém kustovnici čínskou (goji), teď jsem přidala ještě lapacho čaj. Když jsem mu kustovnici dala prvně, tak se nádor trochu zmenšil (možná náhoda, možná ne), takže já na ni nedám dopustit..

• Nahlásit
  • Citovat
104
24.7.15 20:32
@Anonymní píše:
Je mi to moc líto :-( Můj tatínek má momentálně nádor na plicích, neoperovatelný, ale naštěstí stabilizovaný (ťuk ťuk) - má nasazenou biologickou léčbu. Měl i metastázy na mozku, tam pomohl gamma nůž. Kupuju mu ve velkém kustovnici čínskou (goji), teď jsem přidala ještě lapacho čaj. Když jsem mu kustovnici dala prvně, tak se nádor trochu zmenšil (možná náhoda, možná ne), takže já na ni nedám dopustit..
.. ta kustovnice se užívá jak? jsou to takové drobné plody že ano? to se jí nebo se z toho vaří čaj.. nebo jak? :nevim:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
731
24.7.15 20:37

@vmadla
Doporučuji přečíst si tuto knihu:
http://obchod.portal.cz/…it-rakovine/
napsal ji doktor, který měl sám nádor na mozku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.7.15 21:04
@vmadla píše: .. ta kustovnice se užívá jak? jsou to takové drobné plody že ano? to se jí nebo se z toho vaří čaj.. nebo jak? :nevim:

Táta si to sype do misky a zobe to večer u televize místo oříšků :) jen se nesmí překročit určité množství za den, teď z hlavy nevím kolik, ale je to na tom napsané (nebo ví google)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama