Náhrada mzdy - překážka na strana zaměstnavatele

Napsat příspěvek
Velikost písma:
41534
7.8.24 07:30
@frozendarkness píše: Více

ale ty jsi nepochopila tu hlavní pointu -) napřed se máš zeptat svého zaměstnavatele, jestli máš nebo nemáš jít do práce, jestli pro tebe práci má nebo nemá. Pokud řekne že nemá, tak se s ním máš domluvit…takhle když sama nepřijdeš, riskuješ…ale to je tvůj boj. To že máš „nárok“ přece neznamená, že on ti to hned obratem dá, obzvlášť když ani neplatí energie…ale to je tvůj boj, zájem evidentně nemáš, víš nejlíp, jak to je, tak hodně štěstí až dojde na lámání chleba…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19793
9.8.24 21:58
@frozendarkness píše: Více

Buď je to dovolená, nebo překážka na straně zaměstnavatele.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat