Nakličování doma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 20:26
Nakličování doma

Klíčíte doma?! Prosim rady a postrehy. :mavam:

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24137 příspěvků 29.11.18 20:31

Velmi intimní téma.

A klíčíš nějaké kytky k dalšímu růstu, k jídlu… nebo něco úplně jiného?

mokuty
Povídálka 40 příspěvků 29.11.18 20:42

Intimní?! 8o myslela jsem nakličování semínek,luštěnin atd ke konzumaxi. Co je na tom intimního nevim :nevim:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 29.11.18 21:02

@mokuty no, to měla od @Pipet být ironie. Taky nechápu, proč u takového tématu anonym.. :mavam:

Sofierules
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 29.11.18 21:09

Já nakličuji semena v nakličovadlu k jídlu

tulipán
Závislačka 3371 příspěvků 29.11.18 21:12

Treba by anonymni uzivatelky zjistily, ze zakladatelka klici spatne a byla by ostuda. :mrgreen:

Rodice doma vzdy klicili v nerezovem cedniku polozenem do hlubokeho talire. X krat za den jsem menila vodu. Ja mam vyhlidnute nadoby na Kitchenete, ale porad odkladam nakup, vadi mi, jak semena pri kliceni smrdi a nemam je kam presunout.

Sofierules
Zasloužilá kecalka 700 příspěvků 29.11.18 21:19
@tulipán píše:
Treba by anonymni uzivatelky zjistily, ze zakladatelka klici spatne a byla by ostuda. :mrgreen:Rodice doma vzdy klicili v nerezovem cedniku polozenem do hlubokeho talire. X krat za den jsem menila vodu. Ja mam vyhlidnute nadoby na Kitchenete, ale porad odkladam nakup, vadi mi, jak semena pri kliceni smrdi a nemam je kam presunout.

pokud klíčíš v klíčidle -sklenici a často a správně proplachuješ-tak to vůbec nesmrdí.

tulipán
Závislačka 3371 příspěvků 29.11.18 21:33
@Sofierules píše:
pokud klíčíš v klíčidle -sklenici a často a správně proplachuješ-tak to vůbec nesmrdí.

Me vadi aroma novych rostlin. U nas to jelo stale, asi mam averzi. :lol: :lol:

mokuty
Povídálka 40 příspěvků 01.12.18 20:01

No to jsem zalozila ja a asi jsem omylem zadala anonym,nebyl to umysl,uz ob jeden prispevek jsem normalne se jmenem. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >