Nákup oblečení na FB - Primark

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evuska11
Kecalka 201 příspěvků 17.01.17 20:55
Nákup oblečení na FB - Primark

Ahoj měla bych jeden dotaz. Na Facebooku jsem v jedné skupince, která se zaměřuje na nákupy v Primarku. Tzn. probíhají online nákupy, kdy se vloží fotky a lidé laikují co chtějí koupit, paní nakoupí a pak to pošle poštou dle své ceny. Můj dotaz je - vztahuje se i na toto 14 denní lhůta na vrácení zboží bez udání důvodu? Nebo tím že to pouze zprostředkovává přes své IČ tak se to na to nevztahuje a nemohu tak nevhodné zboží vrátit? Fakturu ale na zboží mám.

Reakce:
evuska11
Kecalka 201 příspěvků 18.01.17 12:44

Nikdo neví???

Liynks
Stálice 87 příspěvků 24.01.17 10:44

Záleží jaké má paní podmínky… měla by to tam mít uvedené

Markéta 24
Stálice 57 příspěvků 55 inzerátů 26.01.17 21:54

Taky jsem v té skupince, ale ještě jsem nikdy nenakupovala. Co takhle se zeptat přímo té paní?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

I Houdová měla svého Janečka! Do manželství se jim pletl i moderátor Novotný

Ochránkyně zvířat, planety a známá veganka Helena Houdová (39) oslavuje... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >