Reklama

Nákup oblečení na FB - Primark

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evuska11
Kecalka 201 příspěvků 17.01.17 20:55
Nákup oblečení na FB - Primark

Ahoj měla bych jeden dotaz. Na Facebooku jsem v jedné skupince, která se zaměřuje na nákupy v Primarku. Tzn. probíhají online nákupy, kdy se vloží fotky a lidé laikují co chtějí koupit, paní nakoupí a pak to pošle poštou dle své ceny. Můj dotaz je - vztahuje se i na toto 14 denní lhůta na vrácení zboží bez udání důvodu? Nebo tím že to pouze zprostředkovává přes své IČ tak se to na to nevztahuje a nemohu tak nevhodné zboží vrátit? Fakturu ale na zboží mám.

Reklama

Reakce:

evuska11
Kecalka 201 příspěvků 18.01.17 12:44

Nikdo neví???

Liynks
Stálice 85 příspěvků 24.01.17 10:44

Záleží jaké má paní podmínky… měla by to tam mít uvedené

Markéta 24
Stálice 57 příspěvků 1 inzerát 26.01.17 21:54

Taky jsem v té skupince, ale ještě jsem nikdy nenakupovala. Co takhle se zeptat přímo té paní?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama