Termohrnek pro děti (místo termosky)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 16.01.17 10:52
Termohrnek pro děti (místo termosky)

Ahoj maminky, sháním termohrnek, který by se dal použít pro děti (předškoláci) místo termosky. Tedy něco, z čeho by se dalo rovnou pít a zvádly to i děti, ale zase aby se to dalo nosit v tašce a nevylévalo. Kamarádka má právě super termohrnek, který koupila přes slevomat (viz foto), ale už se nedá sehnat :-( Nemáte tip na něco podobného? Díky.

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 52026 příspěvků 16.01.17 10:56

Máme termohrnek, ale s brčkem…zkusím pohledat odkaz

Petra Z
Hvězda diskuse 52026 příspěvků 16.01.17 10:58

@alviola https://www.4home.cz/…5-l,-zelena/?…
vyhrála jsem v soutěži…máme 2,jednu si bere kluk do školy, místo lahve na pití…

Petra Z
Hvězda diskuse 52026 příspěvků 16.01.17 11:00

http://termosky.heureka.cz/…reflex-0_4l/

uf-ounek
Extra třída :D 12462 příspěvků 16.01.17 11:01

Já mám z tchiba a je perfektní. Neteče a ovládá se nahoře tlačítkem a ne šoupátkem

N-Nika
Kecalka 488 příspěvků 16.01.17 11:07

Máme od Thermos s brčkem a je perfektní. Používáme každý den. :palec:

oliš
Zasloužilá kecalka 669 příspěvků 16.01.17 11:40

Ahoj, v Orionu, v Tchibu, v domácich potrebách…Dcera i já ho máme, hlavně nekupuj s tím šoupátkem-ten teče. Brčko i tlačítko jsou ok :pankac:

radulaur
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 16.01.17 11:43

Máme ty z Orionu, s pitkem a super..spokojenost

alviola
Ukecaná baba ;) 2234 příspěvků 16.01.17 13:56

No já bych právě chtěla s tím tlačítkem. Na Tchibo jsem koukala, ale trochu mě odrazuje, že po otevření se do tá pít po celém obvodu (teda jestli jsem se správně vyjádřila). S brčkem určitě nechci. Právě nějaké to tlačítkové. Tak mrknu v domácích potřebách.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Češky se potí na Fed Cupu... A Slovenky? Takhle se vystavuje jejich hvězda Cibulková!

Ve světě tenisu je nyní tématem číslo jedna Fed Cup. Češky na něm zdolaly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >