MAMA blog - recenze dárků pro děti

33
11.1.17 14:09

MAMA blog - recenze dárků pro děti

Ahojte, poprosím o Váš tip na MAMAblogerku, která dobře recenzuje dárky pro děti. Už kolikrát fakt nevím, co koupit, vyrobit nebo čím novým, o čem zatím nemám zdání, potěšit ratolesti. Třeba jaký zajímavý dárek vzít, když jdu na návštěvu k novorozenci nebo i většímu dítku a tak. Vaše zkušenost s radami a recenzemi MAMAblogerek?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21681
11.1.17 14:20

@Padalo uzasny je blog madamecoquette.cz
Tam cerpam ja, i knizky jsou paradni :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33
11.1.17 21:26

Díky moc moc za tip. Ta knížka na míru holčičce O princezně Lolince z obchodu Originální knihy se mi fakt jeví jako parádní. Škoda, že jsem nevěděla před Vánocemi. Uložím si odkaz. Jde sem lesem z Portál bude taky fajn. Dík.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
12.1.17 08:01

@Padalo kdyz prohledas, je tam toho spousta. Jsem rada, ze se libi ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33
12.1.17 13:08

A ty něco máš z www.OriginalniKnihy.cz nebo z Portal.cz ? Jaká je kvalita? Myslím trvanlivost knih pro děti? Ale to je jedno, vyzkouším. Knížky milujeme a z těchto nakladatelství ještě nemáme. V knihkupectví jsem tyto tituly neviděla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21681
12.1.17 13:47

@Padalo zatim nemam, ted jsem objednavala od Svojtky :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
33
12.1.17 13:58

Ano, máme encyklopedie s okénky. Jsou fajn.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák