MAMA blog - recenze dárků pro děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Padalo
Povídálka 33 příspěvků 11.01.17 14:09
MAMA blog - recenze dárků pro děti

Ahojte, poprosím o Váš tip na MAMAblogerku, která dobře recenzuje dárky pro děti. Už kolikrát fakt nevím, co koupit, vyrobit nebo čím novým, o čem zatím nemám zdání, potěšit ratolesti. Třeba jaký zajímavý dárek vzít, když jdu na návštěvu k novorozenci nebo i většímu dítku a tak. Vaše zkušenost s radami a recenzemi MAMAblogerek?

Reakce:

Káťa19
Kelišová 7373 příspěvků 20 inzerátů 11.01.17 14:20

@Padalo uzasny je blog madamecoquette.cz
Tam cerpam ja, i knizky jsou paradni :palec:

Padalo
Povídálka 33 příspěvků 11.01.17 21:26

Díky moc moc za tip. Ta knížka na míru holčičce O princezně Lolince z obchodu Originální knihy se mi fakt jeví jako parádní. Škoda, že jsem nevěděla před Vánocemi. Uložím si odkaz. Jde sem lesem z Portál bude taky fajn. Dík.

Káťa19
Kelišová 7373 příspěvků 20 inzerátů 12.01.17 08:01

@Padalo kdyz prohledas, je tam toho spousta. Jsem rada, ze se libi ;)

Padalo
Povídálka 33 příspěvků 12.01.17 13:08

A ty něco máš z www.OriginalniKnihy.cz nebo z Portal.cz ? Jaká je kvalita? Myslím trvanlivost knih pro děti? Ale to je jedno, vyzkouším. Knížky milujeme a z těchto nakladatelství ještě nemáme. V knihkupectví jsem tyto tituly neviděla.

Káťa19
Kelišová 7373 příspěvků 20 inzerátů 12.01.17 13:47

@Padalo zatim nemam, ted jsem objednavala od Svojtky :D

Padalo
Povídálka 33 příspěvků 12.01.17 13:58

Ano, máme encyklopedie s okénky. Jsou fajn.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >