Svatební ozdoby přes internet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Horselove
Kecalka 164 příspěvků 09.01.17 17:40
Svatební ozdoby přes internet?

Dobrý podvečer. Příští sobotu máme polonézoví ples a potřebuji diadém do vlasů. Jen nějaký jednoduchý, nic moc extra, ale na internetu nevím zda jsou třeba ty stránky kvalitní nebo tak, už jsem narazila na par obchodu ale nezdáli se mě moc dobré… Nekupovala jste některá přes internet nějaké svatební ozdoby do vlasů a pokud možno které by došli jako by do 10 pracovních dnů? Byla bych ráda za jakoukoliv webovou stránku, děkuji a hezký zbytek dne!

Reakce:
sisk
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 09.01.17 17:45

@Horselove co se stavíte pujcovne svatebních šatů? Mají tam na výběr i tyhlety veci. Nevím odkud jsi, v Praze třeba Adina

sisk
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 09.01.17 17:45

@Horselove jo a ještě na beremese.cz by ti holky mohly poradit, případně tam něco i sama najdeš.

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 09.01.17 17:47

Tam jsem byla, ale marné… Měli všechny vyprodané… A zbývala jim jedna a ta byla až moc přeplácaná.. Mě se líbila ale spolužačky by říkali že vypadám jako královna… Když nic neseženu, tak se tam asi stavím znova.. Ale díky :)!

sisk
Ukecaná baba ;) 1773 příspěvků 09.01.17 17:49

@Horselove aha, tak já se vdavala par let zpátky a měli to tam, akorát ze jsem tomu nevěnovala moc pozornost, protože jsem to nechtěla.
Na kamarádky prd, půjč si co se ti libi ;) a užij si vecer!

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 09.01.17 17:51

Ok děkuju :)… To nejsou právě kamarádky ale spíš jen spolužačky :mrgreen: Takže to asi znáte… Teda myslím že každá holka si tímhle pomlouváním a záviděním prošla :zed: :mrgreen:

funnym
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 09.01.17 18:15

Mrkni na beremese.cz na bazárek - je tam toho plno a za pár korun :-) Já sama tam na svatbu plno věcí nakoupila a pak prodala :-)

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 09.01.17 19:16

Děkuju moc! ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >