Svatební ozdoby přes internet?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 09.01.17 17:40
Svatební ozdoby přes internet?

Dobrý podvečer. Příští sobotu máme polonézoví ples a potřebuji diadém do vlasů. Jen nějaký jednoduchý, nic moc extra, ale na internetu nevím zda jsou třeba ty stránky kvalitní nebo tak, už jsem narazila na par obchodu ale nezdáli se mě moc dobré… Nekupovala jste některá přes internet nějaké svatební ozdoby do vlasů a pokud možno které by došli jako by do 10 pracovních dnů? Byla bych ráda za jakoukoliv webovou stránku, děkuji a hezký zbytek dne!

Reakce:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 09.01.17 17:45

@Horselove co se stavíte pujcovne svatebních šatů? Mají tam na výběr i tyhlety veci. Nevím odkud jsi, v Praze třeba Adina

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 09.01.17 17:45

@Horselove jo a ještě na beremese.cz by ti holky mohly poradit, případně tam něco i sama najdeš.

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 09.01.17 17:47

Tam jsem byla, ale marné… Měli všechny vyprodané… A zbývala jim jedna a ta byla až moc přeplácaná.. Mě se líbila ale spolužačky by říkali že vypadám jako královna… Když nic neseženu, tak se tam asi stavím znova.. Ale díky :)!

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 09.01.17 17:49

@Horselove aha, tak já se vdavala par let zpátky a měli to tam, akorát ze jsem tomu nevěnovala moc pozornost, protože jsem to nechtěla.
Na kamarádky prd, půjč si co se ti libi ;) a užij si vecer!

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 09.01.17 17:51

Ok děkuju :)… To nejsou právě kamarádky ale spíš jen spolužačky :mrgreen: Takže to asi znáte… Teda myslím že každá holka si tímhle pomlouváním a záviděním prošla :zed: :mrgreen:

funnym
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 09.01.17 18:15

Mrkni na beremese.cz na bazárek - je tam toho plno a za pár korun :-) Já sama tam na svatbu plno věcí nakoupila a pak prodala :-)

Horselove
Kecalka 164 příspěvků 09.01.17 19:16

Děkuju moc! ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >