Nákup přes iTesco - průser !

Anonymní
29.7.21 12:06

Nákup přes iTesco - průser !

Zustala jsem doma odřízlá covid pozitivní. Chlap byl naštěstí na fušce, takže tedka spí na ubytovně ve městě kde makali. Objednala jsem si asi za 1500 nákup z Tesca. Takové to jak vám to nechají před dveřma a odjedou a peníze se strhnou až po tom.

Tedka jsem ale zjistila, že chlap utratil peníze na té karte co nakupujeme ( má jí u sebe ).

Na tu tesco linku se nemohu přes hodinu dovolat. Večer až přijde chlap ho budu bombardovat na tel at okamžitě ty peníze pošle z druhého učtu, ale jde o to, že ten nákup mě přijede za 2 hodiny a peníze tam přijdou zítra.

Tak mě zajímá jak to funguje? Bude velký problém, když se to srhne zítra? Nebo to strhávají ihned než vám dají nákup?

Přes iTesco nakupuju každý měsíc už asi 2 roky, ale jsem zvyklá platit kartou při převzetí. Takže nevím jak toto funguje.

Nestalo se někomu podobné?

děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
37066
29.7.21 12:09
@Anonymní píše:
Zustala jsem doma odřízlá covid pozitivní. Chlap byl naštěstí na fušce, takže tedka spí na ubytovně ve městě kde makali. Objednala jsem si asi za 1500 nákup z Tesca. Takové to jak vám to nechají před dveřma a odjedou a peníze se strhnou až po tom.

Tedka jsem ale zjistila, že chlap utratil peníze na té karte co nakupujeme ( má jí u sebe ).

Na tu tesco linku se nemohu přes hodinu dovolat. Večer až přijde chlap ho budu bombardovat na tel at okamžitě ty peníze pošle z druhého učtu, ale jde o to, že ten nákup mě přijede za 2 hodiny a peníze tam přijdou zítra.

Tak mě zajímá jak to funguje? Bude velký problém, když se to srhne zítra? Nebo to strhávají ihned než vám dají nákup?

Přes iTesco nakupuju každý měsíc už asi 2 roky, ale jsem zvyklá platit kartou při převzetí. Takže nevím jak toto funguje.

děkuji

já mám za to, že oni si ty peníze nějak zablokují při objednání, takže je tam nemúžeš nemít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3791
29.7.21 12:12

Uplně stejná diskuse už tu byla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 12:14
@Lily Evans píše:

aha to nemužu najít

• Citovat
  • Nahlásit
665
@Lily Evans píše:

Presne tak, i stejna castka myslim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Pudloslava píše:
já mám za to, že oni si ty peníze nějak zablokují při objednání, takže je tam nemúžeš nemít.

nákup sem dělala včera a šlo to…

• Citovat
  • Nahlásit
32621
@Lily Evans píše:

Ze, to me taky napadlo. Chlap mel kartu u sebe nebo neco takoveho a ona objednany nakup skoro za dverma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893

To samy už tu jednou bylo. Ale lautr to samý.

https://www.emimino.cz/…emam-424935/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24528
29.7.21 12:17

Když si v karanténě, tak musíš platit online pri tom objednání ne? Si to zablokujou a strhnou ve chvíli, kdy ten řidič odklikne, že máš nákup doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37066
29.7.21 12:19
@Anonymní píše:
nákup sem dělala včera a šlo to…

maš pravdu, ja si pletu platbu kartou předem a platbu kartou u řidiče,
tak příště už jen předem

ať ti půjčí kartu sousedka, připrav si kýbl popele a vyraž se ztrapnit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32621
29.7.21 12:21
@Pudloslava píše:
tak příště už jen předemať ti půjčí kartu sousedka, připrav si kýbl popele a vyraž se ztrapnit

To nevim, jestlisousedka oceni pozitivniho za dverma. U nas se ted tak často meni sousedi, ze bych ani nemela ke komu jit, kdo by mi veril. Ja bych taky jen tak nepujcila, par dveri jsem tu videla se zpravou od exekutora na dverich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
29.7.21 12:21
@Pudloslava píše:
tak příště už jen předemať ti půjčí kartu sousedka, připrav si kýbl popele a vyraž se ztrapnit

Pry je covid pozitivni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2893
29.7.21 12:22

A jinak bych to stornovala, a pockala na ty peníze. Kor když jseš pozitivní. Určitě hlady doma do té doby neumres.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33225
29.7.21 12:23
@Anonymní píše:

děkuji

Mně se stalo, že jsem nemohla najít kartu, ale na linku jsem se dovolala hned a pán tam říkal, že nákup bez problémů zruší…
Pak jsem ji našla, takže zase jsem se dovolala a pán zařídil, že to dovezli jak se mělo… :lol:

Jedině se zkusit dovolat, oni to posunou na jindy, bych rekla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15274
29.7.21 12:26

Normálně ti nechají nákup a vystaví dobropis s uznáním „dluhu“ a peníze jim pošleš převodem na účet. Mě takto párkrát neodešla platba, protože se překročil limit pro placení online. Teda a nevěřím vůbec tomu, že se nemůžeš dovolat na jejich infolinku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat