Nákup s dovozem do domu - ušetříte?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@tulipán
Úpně vidim ty vaječný hody… “No, Tatinku, včera chleba ve vajicku, dneska michana, zitra budou natvrdo a pozítří, pozítří si posmaknes, to bude vajcna pomazanku.”
Smeju se, jak blazen, protoze mne se bezne stava, ze koupim jeden citro a jedno jablko. Proste kliknu a zapomenu, ze jde o kus a ne o kilo. Cena me vubec netrkne ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@alun-ka Koloniál uz neexistuje. Je sloučeny s Kosik.cz - Kosik ma sidlo v Horních Pocernicich, a Rohlik zase na Praze 6, kousek od Amazonu. Na rychlosti dopravy to ale nema žádný vliv, vzhledem k tomu, ze řidiči stejne dostanou trasu svého nakupu a pam rozvazi, ne dle vzdálenosti, ale dle jejich uspořádání. Snad jsem poradila.
Kosik se ted hodne zlepšil. Za me Rohlik a Kosik maji oba přidanou hodnotu. Tesco - co rict, neobjednavam, nelibi se mi posledni dobou ani v obchode, v Tescu. To mam radši Billu a Lidl.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
A jo,tak děkuju Já z Tesca taky nejsem nějak nadšená,tak chci zkusit i něco jiného,tak díky.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Neusetrim, protoze „Lidl je levnejsi“ (opravdu je). Ale je to pohodlne.
- Citovat
- Upravit
@Limi123 souhlas. Teď jsem dělala týdenní nákup na chatu. V podstatě to samé co v tescu na týden. Jen jiné značky a úspora 20proc. Docela jsem valila
ale i tak již 3 roky vše tesco každý týden. V týdnu jen ovoce a zeleninu a pekárna. Nic víc nekupuju. Ostatní věci přes eshop a do krámu skoro nechodím. Raději se věnuji rodině a dětem.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jopo píše:
@Limi123 souhlas. Teď jsem dělala týdenní nákup na chatu. V podstatě to samé co v tescu na týden. Jen jiné značky a úspora 20proc. Docela jsem valilaale i tak již 3 roky vše tesco každý týden. V týdnu jen ovoce a zeleninu a pekárna. Nic víc nekupuju. Ostatní věci přes eshop a do krámu skoro nechodím. Raději se věnuji rodině a dětem.
No, on ten Lidl ma i kvalitnejsi vyrobky, nez Tesco, takze my to kombinujeme. V Lidlu kupujeme mlecne vyrobky (znacka Pilos je skvela), uzeniny s vysokym podilem masa, maso, ovoce, zeleninu, bio mussli, treba Largis cervena cocka se chutove s tou z Tesca neda srovnavat. A vse je tam levnejsi a kvalitnejsi.
A v Tescu delam velke nakupy, mleko atp.,+ Take i to stejne, co v Lidlu, kdyz se nam nechce na nakup, ale s velkym sebezaprenim, je to drahe jak blazen a kvalita nic moc.
Skoda, ze nema Lidl take rozvoz.
- Citovat
- Upravit
@j.a.n.i1 píše:
Tak já bych řekla, že od lákadel to pomáhá slušně, než jsem naklikala to nutné a nezbytné, tak jsem toho měla natolik plné zuby, že mě už nenapadlo se dívat po něčem dobrém
Aha, tak to mě tam furt něco skáče a už se fakt nutím vždycky přestat projíždět položku výprodej, jinak mám košík plný sladkostí ve 4 násobném množství ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Tiffany1 píše:
@tulipán![]()
![]()
Úpně vidim ty vaječný hody… “No, Tatinku, včera chleba ve vajicku, dneska michana, zitra budou natvrdo a pozítří, pozítří si posmaknes, to bude vajcna pomazanku.”
![]()
Smeju se, jak blazen, protoze mne se bezne stava, ze koupim jeden citro a jedno jablko. Proste kliknu a zapomenu, ze jde o kus a ne o kilo. Cena me vubec netrkne
Presne, vajickove hody
. Navrhovala jsem, jit to rozdat. Navzdy si budu pamatovat, jak bezel vybalovat tasky a ted tahal jedno plato za druhym a valil nestastne oci. Navic to byly nejake drazsi vajicka velikosti L. Vse, co jsi vyjmenovala bylo, plus malovana vajicka, protoze se zrovna trefil nakupem do Velikonoc. Jedno jablko a citron kupuje take, ale to se ztrati
. Horsi bylo deset kilo cibule, cibulacku jsme pak vyradili na pul roku z jidelnicku. Smrdel cely byt jako zatuchly sklep. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@alun-ka píše:
A jo,tak děkuju Já z Tesca taky nejsem nějak nadšená,tak chci zkusit i něco jiného,tak díky.
Me v Tescu nevyhovuje kvalita zeleniny a ovoce, ale asi zalezi, z jakych skladu zbozi jde. Nekdo z jineho konce republiky muze mit jinou zkusenost.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Limi123 píše:
V Lidlu kupujeme mlecne vyrobky (znacka Pilos je skvela)
O značce Pilos jsem slyšel, že je to ten největší humus z „mléčných“ značek a ze svých zkušeností s tím musím souhlasit. Zkusím mu dát ještě jednu šanci a příště se na něj zaměřím, ale mám pár známých, co mu taky nemohou přijít na jméno a zásadně jej nekupují. ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@jege píše:
O značce Pilos jsem slyšel, že je to ten největší humus z „mléčných“ značek a ze svých zkušeností s tím musím souhlasit. Zkusím mu dát ještě jednu šanci a příště se na něj zaměřím, ale mám pár známých, co mu taky nemohou přijít na jméno a zásadně jej nekupují.
Dřív jsem v Lidlu sýr nekoupila. Teď už se nebojím. I bílý jogurt nebo tvaroh a máslo. Palouček není jako Lučina, ale jinak jsem spokojená. A obchod máme kousek, takže mi nevadí tam chodit. O dovozu potravin bych uvažovala jen v případě dlouhé nemoci, kdy by nebyl nikdo, kdo by mi nakoupil. Jsem konzerva.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Za mě pokud se vejdeš do rozvozové mapy tak rohlik.cz protože nikdo jiný mi po hození klíčů z okna nedonese nákup až do 3. patra bez výtahu i s úsměvem ![]()
Ušetřit se nedá až tak, cenovka je to taková vyšší jak tesco, ale za tu úsporu času a energie to stojí ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@tulipán ahoj až se tvůj muž uklikne a kdyby jste to zjistili než to dovezou nebo při předání než uteče kurýr dá se to ještě vyřešit . ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Jsem konzerva. Nakupuju na itesco, i když je rohlík a košík podstatně víc sexy, jak jsem zjistila.
Ušetřit se tím podle mě moc nedá, nicméně člověk vidí, co má v košíku, tak může když tak vyhazovat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Objednavam pravidelně, ale kupuji i blbiny navíc
proč si neudělat radost i přes net. Ale zase je fakt, ze odpadne zmrzlinovy pohár a kafe, na které s dětmi jinak chodím po každém nákupu
- načítám...
- Citovat
- Zmínit