Poradna o autosedačkách
Štěpán Rybníček
Maminky, chtěla bych se zeptat na váš názor, ohledně nakupování přes wish. Například dudlíku s teploměrem, dudlíku na ovoce, lahviček, hraček atd.?
přítel pro to moc není, že je to z Číny, ale mě přijde, že to je stejný jako tady v obchodě, jen tady je to Xkrát dražší.. Jaký je váš názor? ![]()
Upřímně bych pro dítě tam nic nekoupila. Tady ty věci prochází kontrolou než jdou do prodeje. Tam to může být napusteno chemii a další věci…
Na wish leda nejaky blbustky…sice je to levne, ale kvalita odpovida cene, takze opravdu smejdy. V zadnem pripade bych nekoupila nic pro mimino nebo dite, puvod, slozeni=nejasne.
To co jde dítěti do pusy, bych tam nekoupila, ostatní věci klidně
Já jsem už nakoupila pár věcí, jsem spokojená, něco mi bylo malé, tak jsem to reklamovala, nechtějí zboží zpět a peníze přesto vrátí, pokud si vybíráte, je dobré se dívat na recenze, u zboží bývá i velikostní tabulka, je pravda, že pro mimčo bych nenakupovala věci, co strká do pusy- dudlíky, lahvičky i hračky, ne, ale ostatní klidně.
Už několik dní se, ale nemůžu na stránku přihlásit, čekám několik balíčků nemůžu si překontrolovat zprávy z e-shopu, hlásí mi to chybu při načtení :
Tento web není dostupný
Odpověď webu www.wish.com trvala příliš dlouho.
![]()
nevíte někdo proč.
Pro mimčo bych tam určitě nekupovala nic, co si strká do pusinky, ale koupila jen tam kouzelný ponožtičky, k hračkám také nemám úplně důvěru - ani pro větší děti, jinak nakupuji docela často - něco nesedí, je malé - tak reklamuji, vrátí peníze úplně bez problémů
![]()
@staivi píše:
Já jsem už nakoupila pár věcí, jsem spokojená, něco mi bylo malé, tak jsem to reklamovala, nechtějí zboží zpět a peníze přesto vrátí, pokud si vybíráte, je dobré se dívat na recenze, u zboží bývá i velikostní tabulka, je pravda, že pro mimčo bych nenakupovala věci, co strká do pusy- dudlíky, lahvičky i hračky, ne, ale ostatní klidně.
Už několik dní se, ale nemůžu na stránku přihlásit, čekám několik balíčků nemůžu si překontrolovat zprávy z e-shopu, hlásí mi to chybu při načtení :
Tento web není dostupný
Odpověď webu www.wish.com trvala příliš dlouho.nevíte někdo proč.
Dobrý večer,
mám na Vás prosbu. Můžete mi poradit, když už máte zkušenost. Nelze mi dokončit nákup v okamžiku kdy tam zadám č. karty atd… Karta je v pořádku i na bance jsem se informovala. Nevíte čím by to mohlo být. Moc děkuji
Dobrý den, měla jsem také poprvé problém dokončit platbu, obrátila jsem se na jejich poradnu, a tam jsme zjistili, že přestože mám platnou kartu, ten typ to prostě nebere, použila jsem jinou a vše bylo ok, teď už si nepamatuji, kterou jsem to měla-která nefungovala, už mám jinou. Má rada. použijte jinou kartu
@staivi píše:
Dobrý den, měla jsem také poprvé problém dokončit platbu, obrátila jsem se na jejich poradnu, a tam jsme zjistili, že přestože mám platnou kartu, ten typ to prostě nebere, použila jsem jinou a vše bylo ok, teď už si nepamatuji, kterou jsem to měla-která nefungovala, už mám jinou. Má rada. použijte jinou kartu
Moc děkuji, ale poradnu jsem si přečetla také a zkusila jsem dvě jiné karty od jiných bank a také neúspěšně. Tak kdyby Vás ještě něco napadlo. Jinak ještě jednou mnohokrát děkuji
@monýsek92 píše:
@O.Vlastnikova
Zkuste jim napsat zprávu, poradí vám
no nějak jsem na ně nenašla kontakt
ale díky
@O.Vlastnikova
Máte aplikaci v mobilu? Já tam mám zákaznickou podporu, dám problém s platbou, vyberu jiný problém s platbou a ukáže se tam napsat zprávu ![]()
@monýsek92 píše:
@O.Vlastnikova
Máte aplikaci v mobilu? Já tam mám zákaznickou podporu, dám problém s platbou, vyberu jiný problém s platbou a ukáže se tam napsat zprávu
bohužel nemám a ani nevím jak bych ji měla nainstalovat ![]()
Zdravím holky, prosím vás nevíte někdo, jak se v aplikaci wish seřadí zboží od nejlevnějšího třeba?
nemůžu na to přijít.. ![]()