Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
a není to z HA? Pokud nějakou bereš…to by mohlo být tím, taky to tak někdy mám.
Neberu, mám DANU
Já to tak nikdy neměla, tak mě to zajímá, jestli je to normální ![]()
Možná to bude ovulace. Nikdy se mi to nestalo,ale podle kde jsi v cyklu by to mohlo být.
Ahoj,
já jsem takové bolesti mívala. Každý měsíc a trvalo to snad víc než rok. Už jsem si podle toho mohla pak přesně říct, kdy pak dostanu MS. Vysvětlovala jsem si to taky ovulací.
Najednou jsem měla vnady, ale bolest hrozná. I chůze po schodech dolů byla za trest.
Ahoj,
mně to dělala HA. Bolelo to tak, že mi musel doktor předepsat Algifen. Prý hormony… Nebude od věci mu o tom povědět, až půjdeš na kontrolu ![]()
Dík holky. U gynďáka jsem nebyla ani nepamatuji
Řeknu mu to jak tam půjdu. Nikdy mi to nedělalo, tak mi to přišlo divné
Ale ty prsa by mi tak mohly zůstat ![]()
Holky stává se vám to taky někdy? Mám od včerejšího večera prsa snad o 2 čísla větší, nalité až bolí. Nikdy jsem to tak neměla, tak je mi to divné. Připadám si jak Pamela
Nejsem těhotná, ani nekojím a jsem snad někde v půlce cyklu, tak 10tý den po MS-nevím přesně 