Naposledy do školky - kytka pro učitelky?

5731
19.6.20 07:55

Naposledy do školky - kytka pro učitelky?

Ahoj holky, potřebuji nutně radu. Kluk jde dnes naposledy do školky, po prázdninách jde do školy. Nosí se na rozloučenou učitelkám kytka nebo něco jiného? Jak jste se rozloučily vy, když dítě odcházelo ze školky? Předem díky za radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4952
19.6.20 08:05

Tý jo…to sis brzy vzpomněla. My taky ve školce končíme, ale až o prázdninách a pak už do školy. A dávat budeme víno, obrázek od dítka, kytku a ještě něco k tomu. Se školkou jsme byli naprosto spokojení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12651
19.6.20 08:06
@Enmamma píše:
Ahoj holky, potřebuji nutně radu. Kluk jde dnes naposledy do školky, po prázdninách jde do školy. Nosí se na rozloučenou učitelkám kytka nebo něco jiného? Jak jste se rozloučily vy, když dítě odcházelo ze školky? Předem díky za radu.

No tyjo, to řešíš trochu pozdě ne? Kytku nosíme na konci každého školního roku (nebo spíš nějakou jinou drobnost jako poděkování) a příští rok, až druhé dítě odejde do školy, chceme učitelkám poděkovat rozhodně něčím větším, než květinou. Nejspíš nějakým větším košem s dobrůtkama, poukázkou do knihkupectví nebo na masáž apod. Máme fajn učitelky a přijde mi to slušnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23436
19.6.20 08:10

Mamka pracovala ve školce celý život, a každý konec června to u nás vypadalo jako v květinářství, a vždy byla pak doma zásoba sladkostí a kaficek apod. Kytky nosily skoro všechny děti, resp ty které pak zůstávaly doma a nechodily o prázdninách a ty co šly do školy vždycky. Od těch většinou dostala i nějaký dáreček. Ideální je něco vyrobeného, užitného, co se spotřebuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4281
19.6.20 08:13

Když dcerka přecházela ze školky do školy, tak jsem sedla a napsala každé z učitelek „dopis - poděkování“, kde jsem jim poděkovala za to, jaké jsou, jak se k dětem chovají a jak je dcerka vnímala. Kytička a drobnost byla u nás samozřejmostí každý školkový rok na konci. Dala jsem si i tu práci, abych si zjistila, jakou má ta která učitelka ráda kytičku a tu jsme jí pak koupili a předali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8858
19.6.20 08:14

Jj kytku, popř čoko, čaj, víno atd. Řešíš dost pozdě. My dáváme dárky i některým učitelům na kroužky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5731
19.6.20 08:16

Holky, pozdě není, oficiálně se už rozloučily děti bez rodičů a dnes něco dopoledne koupím a předám při vyzvednutí dítěte. Ale nevím, jestli mám koupit kytku nebo nějakou maličkost? Co by učitelky přivítaly? Zas aby doma neměly květinářství nebo tunu čokolád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5194
19.6.20 08:20

Já třeba loni dávala tubus z Mixit. Letos mám zatím koupené tohle + k tomu ještě něco přidám : https://eshop.cajicky.cz/…dami--520ml/
Snažím se vybírat tak, aby to nebylo desáté Merci v řadě apod. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1303
19.6.20 08:20

Dávám kytky, to zvadne a vyhodí se. Nemám ráda „trvalé“ dary.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2854
19.6.20 08:21

Kup jí Moet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
19.6.20 08:21
@Enmamma píše:
Holky, pozdě není, oficiálně se už rozloučily děti bez rodičů a dnes něco dopoledne koupím a předám při vyzvednutí dítěte. Ale nevím, jestli mám koupit kytku nebo nějakou maličkost? Co by učitelky přivítaly? Zas aby doma neměly květinářství nebo tunu čokolád.

My dáváme každý rok něco jiného, a největší radost měly učitelky podle reakce z levandule v květináči.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21124
19.6.20 08:25

@Enmamma Každý školní rok dáváme všem učitelkám, paní kuchařce a uklízečce nějakou pozornost (čkokoláda, čaj apod.). Jsme tedy malá školka, takže to vychází na cca 7 odob.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2521
19.6.20 08:28

Zrovna to taky řešíme. Holka letos taky končí školku. Každý rok měla jiné učitelky, s některým si sedla líp, s některými hůř. Na konci roku vždy dostaly kytku a něco na zub (ne tu klasiku čoko a kafe, ale třeba medový balíček, domácí zavařeniny, rakytníkový sirup apod.). Letos tedy končí a mě přijde „nefér“, aby zrovna tyhle učitelky dostaly nějaký „větší, lepší“ dárek. Být to na holce, tak dárek dostane asi jen paní kuchařka, která jim dává jídlo. S tou si letos teda rozumí nejvíc a dokonce ji chce chodit do školky navštěvovat až budeme chodit ze školy :D
Od nás tedy asi bude opět kytka a nějaká dobrota.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
19.6.20 08:29

Proč to řeší pozdě, vždycky školky končí až za víc než týden, ne? Já jsem to ještě řešit ani nezačala :lol:

Kytku, pokusím jste byli extra spokojení, tak i něco dalšího, ty tipy tady byly dobrý. Určitě něco, co se spotřebuje, hlavně ne keramického slona.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
841
19.6.20 08:30
@Murka píše:
Zrovna to taky řešíme. Holka letos taky končí školku. Každý rok měla jiné učitelky, s některým si sedla líp, s některými hůř. Na konci roku vždy dostaly kytku a něco na zub (ne tu klasiku čoko a kafe, ale třeba medový balíček, domácí zavařeniny, rakytníkový sirup apod.). Letos tedy končí a mě přijde „nefér“, aby zrovna tyhle učitelky dostaly nějaký „větší, lepší“ dárek. Být to na holce, tak dárek dostane asi jen paní kuchařka, která jim dává jídlo. S tou si letos teda rozumí nejvíc a dokonce ji chce chodit do školky navštěvovat až budeme chodit ze školy :D
Od nás tedy asi bude opět kytka a nějaká dobrota.

Dala bych ucitelkam standartni kytku a něco „lepšího“ tý kuchařce, bude mít radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama