Naražená kostrč u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tynuska1990
Kecalka 218 příspěvků 11.04.18 08:48
Naražena kostrč u dětí

Syn 2,5let my teď spadl na zadek a na záda spadl.Muze mít naraženou kostrč? Blbě se mu chodí, chodí jen když ho držím za ruku udělá pár kroků a brečí. Na noze žádnou modřínu nevidím. doktorka je až od 11hod

Reakce:

terien
Echt Kelišová 8105 příspěvků 11.04.18 08:58

Tak to asi budete muset počkat do 11, po netu ti tohle nikdo neřekne :roll:

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 11.04.18 09:02

Musíš počkat. Ale taková narazena kostrc bolí az rok. Na chiru na rtg bych sla

tynuska1990
Kecalka 218 příspěvků 11.04.18 09:03

Takže mám jít hned na chirurgii já sem myslela normálně k naší dětské

beruska9
Extra třída :D 10700 příspěvků 11.04.18 09:29

No narazenou mozna ani ne, jen udrenou…kdo vi, ja kdyz mela narazenou, tak jsem se pomalu ani nezvedla, boli to jak svine. Asi tyden jsem lezela na brise a chodila maximalne na zachod.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 11.04.18 09:45

Šla bych na chiru. Detska to Max prohmate

tynuska1990
Kecalka 218 příspěvků 11.04.18 14:21

Tak byli jsme na chirurgii ten náš poslal na rentgen a nic nenašel. Takze prcek odpočívá na gauči. Mame to trošku chladit ale nenechá si dát ten obklad nato tak říkal doktor ještě Nurofen no. tak uvidíme jak to bude vypadat dále

alena36
Ukecaná baba ;) 1449 příspěvků 30.04.18 14:35

Jo naražená kostrč bolí fakt dost..

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 30.04.18 15:37
@tynuska1990 píše:
Tak byli jsme na chirurgii ten náš poslal na rentgen a nic nenašel. Takze prcek odpočívá na gauči. Mame to trošku chladit ale nenechá si dát ten obklad nato tak říkal doktor ještě Nurofen no. tak uvidíme jak to bude vypadat dále

To nic nebude a třeba si na to ráno ani nevzpomene. :dance: Jestli má kolo/tříkolku tak by to šlo za pár dnů vyzkoušet, jestli je to OK a případně to trochu rozhýbat. :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >