Naražená kostrč u dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tynuska1990
Kecalka 187 příspěvků 11.04.18 08:48
Naražena kostrč u dětí

Syn 2,5let my teď spadl na zadek a na záda spadl.Muze mít naraženou kostrč? Blbě se mu chodí, chodí jen když ho držím za ruku udělá pár kroků a brečí. Na noze žádnou modřínu nevidím. doktorka je až od 11hod

Reklama

Reakce:

terien
Kelišová 6931 příspěvků 11.04.18 08:58

Tak to asi budete muset počkat do 11, po netu ti tohle nikdo neřekne :roll:

novakova.t
Závislačka 2986 příspěvků 11.04.18 09:02

Musíš počkat. Ale taková narazena kostrc bolí az rok. Na chiru na rtg bych sla

tynuska1990
Kecalka 187 příspěvků 11.04.18 09:03

Takže mám jít hned na chirurgii já sem myslela normálně k naší dětské

beruska9
Extra třída :D 10391 příspěvků 11.04.18 09:29

No narazenou mozna ani ne, jen udrenou…kdo vi, ja kdyz mela narazenou, tak jsem se pomalu ani nezvedla, boli to jak svine. Asi tyden jsem lezela na brise a chodila maximalne na zachod.

novakova.t
Závislačka 2986 příspěvků 11.04.18 09:45

Šla bych na chiru. Detska to Max prohmate

tynuska1990
Kecalka 187 příspěvků 11.04.18 14:21

Tak byli jsme na chirurgii ten náš poslal na rentgen a nic nenašel. Takze prcek odpočívá na gauči. Mame to trošku chladit ale nenechá si dát ten obklad nato tak říkal doktor ještě Nurofen no. tak uvidíme jak to bude vypadat dále

alena36
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 30.04.18 14:35

Jo naražená kostrč bolí fakt dost..

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 30.04.18 15:37
@tynuska1990 píše:
Tak byli jsme na chirurgii ten náš poslal na rentgen a nic nenašel. Takze prcek odpočívá na gauči. Mame to trošku chladit ale nenechá si dát ten obklad nato tak říkal doktor ještě Nurofen no. tak uvidíme jak to bude vypadat dále

To nic nebude a třeba si na to ráno ani nevzpomene. :dance: Jestli má kolo/tříkolku tak by to šlo za pár dnů vyzkoušet, jestli je to OK a případně to trochu rozhýbat. :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama