Naražená kostrč u dětí

270
11.4.18 08:48

Naražena kostrč u dětí

Syn 2,5let my teď spadl na zadek a na záda spadl.Muze mít naraženou kostrč? Blbě se mu chodí, chodí jen když ho držím za ruku udělá pár kroků a brečí. Na noze žádnou modřínu nevidím. doktorka je až od 11hod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18423
11.4.18 08:58

Tak to asi budete muset počkat do 11, po netu ti tohle nikdo neřekne :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
11.4.18 09:02

Musíš počkat. Ale taková narazena kostrc bolí az rok. Na chiru na rtg bych sla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
11.4.18 09:03

Takže mám jít hned na chirurgii já sem myslela normálně k naší dětské

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12648
11.4.18 09:29

No narazenou mozna ani ne, jen udrenou…kdo vi, ja kdyz mela narazenou, tak jsem se pomalu ani nezvedla, boli to jak svine. Asi tyden jsem lezela na brise a chodila maximalne na zachod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4263
11.4.18 09:45

Šla bych na chiru. Detska to Max prohmate

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
11.4.18 14:21

Tak byli jsme na chirurgii ten náš poslal na rentgen a nic nenašel. Takze prcek odpočívá na gauči. Mame to trošku chladit ale nenechá si dát ten obklad nato tak říkal doktor ještě Nurofen no. tak uvidíme jak to bude vypadat dále

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1533
30.4.18 14:35

Jo naražená kostrč bolí fakt dost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1881
30.4.18 15:37
@tynuska1990 píše:
Tak byli jsme na chirurgii ten náš poslal na rentgen a nic nenašel. Takze prcek odpočívá na gauči. Mame to trošku chladit ale nenechá si dát ten obklad nato tak říkal doktor ještě Nurofen no. tak uvidíme jak to bude vypadat dále

To nic nebude a třeba si na to ráno ani nevzpomene. :dance: Jestli má kolo/tříkolku tak by to šlo za pár dnů vyzkoušet, jestli je to OK a případně to trochu rozhýbat. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.20 03:22

Moje 12 leta dcera v prosinci spadla pri vystupovani z lanovky na zadek a tyden se nemohla ani zvednout z gauce (pry to strasne bolelo pri zvedani, sezeni, lezeni…) ale pak to prestalo. Kazdopadne byla ted v sobotu zase na konich, ale jakmile se vratila domu, tak to pry hrozne bolelo. Ona rika ze to je uplne stejny jako v prosinci, jenom jeste horsi. A dnes v noci za mnou prisla cela ubrecena ve tri hodiny rano, ze se snazi od vecera usnout, ale kvuli te kostrci to nejde. Nevim jestli je to spojeny s tim pdem. Mam s ni jit k doktorovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18423
17.3.20 07:25
@Nataliska1 píše:
Moje 12 leta dcera v prosinci spadla pri vystupovani z lanovky na zadek a tyden se nemohla ani zvednout z gauce (pry to strasne bolelo pri zvedani, sezeni, lezeni…) ale pak to prestalo. Kazdopadne byla ted v sobotu zase na konich, ale jakmile se vratila domu, tak to pry hrozne bolelo. Ona rika ze to je uplne stejny jako v prosinci, jenom jeste horsi. A dnes v noci za mnou prisla cela ubrecena ve tri hodiny rano, ze se snazi od vecera usnout, ale kvuli te kostrci to nejde. Nevim jestli je to spojeny s tim pdem. Mam s ni jit k doktorovi?

No, co myslíš, když v noci brečí bolestí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.20 12:45

A myslis ze stoji za to jit ted k dr vzhledem k sireni koronaviru? My jsme totiz z olomouce.

Příspěvek upraven 17.03.20 v 17:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18423
17.3.20 12:58
@Nataliska1 píše:
A myslis ze stoji za to jit ted k dr? My jsme totiz z olomouce.

V Olomouci nemáte nemocnici? Co takhle zavolat třeba na urazovou ambulanci a zeptat se?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.20 18:02

Nemocnici mame, ale byl tam koronavirem nakazenej doktor a proto je hodne dalsich doktoru v karantene. A vsichni doktori rusi objednavky ( pokud neni zivot ohrozujici je zrusit).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17.3.20 18:08

A myslis ze je ta kostc jenom narazena, nebo i zlomena ci vychylena z prirozeneho uhlu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama