Trampolína - břicho - svaly

2322
9.4.18 22:10

Trampolina - břicho - svaly

Dobry den. Chtela bych se s vami poradit. Od minuleho týdne máme trampolinu. Dcera 5let tady měla staršího kamaráda a on ji takzvaně vyskakal. Dlouho skákal a ona seděla a řvala ať už neskáče. Od té doby ji bolí pod zebrama na jedné straně. Může běhat jezdit na kole atd…jen při skákání ji to bolí. Myslíte že to může být ještě namozene? Bolí ji to od patka-soboty. Dekuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9888
9.4.18 22:30

@cezet Určitě, ségra skáče každý den a pak ji to taky bolí jakou dobu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2322
9.4.18 22:32

@Petruna21 děkuji moc. Ona trampolinu miluje. Ale ten klucik ji doslova vylákal a ona podle mě hodně nadskakovala a snažila se to „ubrzdit “

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9888
9.4.18 22:34

@cezet Není za co :) i mě osobně když skáču pak bolí břicho svaly, a že neskáču dlouho ale ségra fakt každý den a dělá salta a vše tsk ji pak vždy bříško (svaly) bolí několik dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2322
9.4.18 22:35

@Petruna21 Je fakt že ji máme od čtvrtka a ona skakala cele odpoledne a pred tim hodne dlouho ne. Takze asi zahul…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9888
9.4.18 22:37

@cezet To určitě něž si na to zvykne pak to bude dobré :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
775
10.4.18 04:35

@cezet Neboj se, za pár dní to přejde. Naše děti z toho skákání mívají také namožené svaly. Když jsme byli v trampolínovém ráji, druhý den jsem skoro nemohla chodit :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2322
10.4.18 20:10

@s.y.p.t.a Děkuji moc. Je možné že už ji to bolí od čtvrtka? Mě uzneboleli svaly ani nepamatuju tak ani nevím jak dlouho to bývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama