Reklama

Trampolína - břicho - svaly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 09.04.18 22:10
Trampolina - břicho - svaly

Dobry den. Chtela bych se s vami poradit. Od minuleho týdne máme trampolinu. Dcera 5let tady měla staršího kamaráda a on ji takzvaně vyskakal. Dlouho skákal a ona seděla a řvala ať už neskáče. Od té doby ji bolí pod zebrama na jedné straně. Může běhat jezdit na kole atd…jen při skákání ji to bolí. Myslíte že to může být ještě namozene? Bolí ji to od patka-soboty. Dekuji :)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.04.18 22:30

@cezet Určitě, ségra skáče každý den a pak ji to taky bolí jakou dobu :)

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 09.04.18 22:32

@Petruna21 děkuji moc. Ona trampolinu miluje. Ale ten klucik ji doslova vylákal a ona podle mě hodně nadskakovala a snažila se to „ubrzdit “

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.04.18 22:34

@cezet Není za co :) i mě osobně když skáču pak bolí břicho svaly, a že neskáču dlouho ale ségra fakt každý den a dělá salta a vše tsk ji pak vždy bříško (svaly) bolí několik dní.

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 09.04.18 22:35

@Petruna21 Je fakt že ji máme od čtvrtka a ona skakala cele odpoledne a pred tim hodne dlouho ne. Takze asi zahul…

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 09.04.18 22:37

@cezet To určitě něž si na to zvykne pak to bude dobré :)

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 10.04.18 04:35

@cezet Neboj se, za pár dní to přejde. Naše děti z toho skákání mívají také namožené svaly. Když jsme byli v trampolínovém ráji, druhý den jsem skoro nemohla chodit :D.

cezet
Ukecaná baba ;) 2299 příspěvků 10.04.18 20:10

@s.y.p.t.a Děkuji moc. Je možné že už ji to bolí od čtvrtka? Mě uzneboleli svaly ani nepamatuju tak ani nevím jak dlouho to bývá.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >