Prasklá růstová chrupavka na předloktí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.04.18 16:44
Prasklá růstová chrupavka na předloktí

Dobrý den,

syn (4,5 roku) si včera při pádu z cca 2 m praskl růstovou chrupavku na pravém předloktí. Dostal na to sádrovou dlahu a za týden dosádrování. Dělal se RTG jen předloktí. Nicméně syn ani téměr po 24 hodinách od úrazu ruku nezvedne do výšky a pokud se mu pokusíme ruku mírně zvednout a ohnout v lokti, okamžitě křičí au. Je to normální a nebo se radějí máme jet někam ukázat?

Děkuji moc za odpovědi.

Reklama

Reakce:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 06.04.18 17:02

Má mít ruku na šátku právě proto, aby se s ni nehýbalo a byla v klidu. Rozhodne ho to může bolet.

Anonymní  06.04.18 17:03

@Judithkaj děkuji. O šátku nikdo nic neříkal.

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1310 příspěvků 06.04.18 17:06

Vezměte šátek, slozte na trojúhelník a ručičku do nej pověste a zavažte na krku. Ruka je bolava, má tam i otok, takže maximální klidový režim.

mroe
Extra třída :D 14060 příspěvků 06.04.18 20:36

Je to detska zlomenina a zlomenona prece boli. Takze ano, je to normalni.

Alyss1
Závislačka 2740 příspěvků 6 inzerátů 06.04.18 20:36

Nechapu? Ma zlomene predlokti a kdyz se mu snazite ohnout ruku v lokti tak ho to boli?!?! To je snad jasne ne?

mroe
Extra třída :D 14060 příspěvků 06.04.18 21:28

Nebo mas snad pocit, ze ma i neco s loktem? Snad ho dr. vysetril, ne?
Nejsem si jista, ze rozumim spravne, na co ptas.

Anonymní  06.04.18 21:31

@mroe vyšetřil jen předloktí, rtg také jen predlokti. Uvidime jak se to nadále bude vyvíjet.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 06.04.18 21:32

Jasně, že to bolí a je to normální, že to bolí.

mroe
Extra třída :D 14060 příspěvků 06.04.18 21:37
@Anonymní píše:
@mroe vyšetřil jen předloktí, rtg také jen predlokti. Uvidime jak se to nadále bude vyvíjet.

Dobre, ale v te dobe s tim nejspis hybal, kdyby nemohl ohnout ruku uz pri vysetreni a kricel pri kazdem pohybu v lokti, jiste by to dr. neprehledl.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus to hrotí: Negativní a nepřející Daru musel odstřihnout

Tak trochu s nevěřícným úsměvem sledujeme počínání slovenského rapera a... číst dále >

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama