Záznam o úrazu - jak vyplnit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marketticka346
Kecalka 209 příspěvků 22.03.18 11:15
Zaznam o Úrazu

Ahojte maminky dneska mi prisel dopis z OSSZ kde chteji abych vyplnila nejaky zaznam o urazu…Nejake kolonky vím jak vyplnit ale nevim co napsat do kolonky údaje o úrazu a stručné vylíčení všech rozhodných skutečností, za kterých došlo k úrazu, příčina urazu…Prilozim fotografii a prosim jestli nekdo poradi dekuji a predem se omlouvam ale nikdy jsem nic takoveho nevyplnovala…

Reklama

Reakce:

Marketticka346
Kecalka 209 příspěvků 22.03.18 11:17
:think:

Klanel
Kecalka 296 příspěvků 22.03.18 11:20

Nechci byt stoura, jen bych na tvem miste volala spis na socialku a radila se tam ;)

Marketticka346
Kecalka 209 příspěvků 22.03.18 11:23

@Klanel i to uz jsem udelala ale tam me pani slusne odmitla s tim ze takove veci bych mela vedet :(

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 11:26

@Marketticka346 teď jsem to vyplňovala - já mám úraz zaviněný cizí osobou. Prostě tam stručně uveď, co se stalo - např po pádu atd.. já mám uvedeno jen po napadení, řeší pčr a hotovo.

Marketticka346
Kecalka 209 příspěvků 22.03.18 11:28

@martina.se jsem po autonehode tak tam staci napsat autonehoda?

martina.se
Hvězda diskuse 56763 příspěvků 2 inzeráty 22.03.18 11:30
@Marketticka346 píše:
@martina.se jsem po autonehode tak tam staci napsat autonehoda?

jj a pokud chtějí uvést detaily a znáš je, tak i případného viníka. Ale stačí fakt stručně, žádné romány. Nebo připsat to, co já - řeší pčr.. mi to takhle přímo poradili v práci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama