Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahojte maminky dneska mi prisel dopis z OSSZ kde chteji abych vyplnila nejaky zaznam o urazu…Nejake kolonky vím jak vyplnit ale nevim co napsat do kolonky údaje o úrazu a stručné vylíčení všech rozhodných skutečností, za kterých došlo k úrazu, příčina urazu…Prilozim fotografii a prosim jestli nekdo poradi dekuji a predem se omlouvam ale nikdy jsem nic takoveho nevyplnovala…
Nechci byt stoura, jen bych na tvem miste volala spis na socialku a radila se tam ![]()
@Klanel i to uz jsem udelala ale tam me pani slusne odmitla s tim ze takove veci bych mela vedet ![]()
@Marketticka346 teď jsem to vyplňovala - já mám úraz zaviněný cizí osobou. Prostě tam stručně uveď, co se stalo - např po pádu atd.. já mám uvedeno jen po napadení, řeší pčr a hotovo.
@martina.se jsem po autonehode tak tam staci napsat autonehoda?
@Marketticka346 píše:
@martina.se jsem po autonehode tak tam staci napsat autonehoda?
jj a pokud chtějí uvést detaily a znáš je, tak i případného viníka. Ale stačí fakt stručně, žádné romány. Nebo připsat to, co já - řeší pčr.. mi to takhle přímo poradili v práci.
Takže údaje o úrazu mám napsat co se mi stalo a do kolonky stručné vyjádření… Mám napsat jak se mi to stalo..?
Děkuji za odpověď
@Dom11 píše:
Takže údaje o úrazu mám napsat co se mi stalo a do kolonky stručné vyjádření… Mám napsat jak se mi to stalo..?
Děkuji za odpověď [/citace
Já to vyplňovala předevčírem. Jednou větou jsem popsala co se mi stalo… Konkrétně, že při nastupování do auta se mi zvrtla noha na rozbité silnici… Stačilo to tak
Dobrý den teď jsem taky dostala tuto výzvu a už jsem si vše vyplnila jak jste tu psali ale jen se chci zeptat jak je tam to razítko a podpis. Kdo mi to má podepsat.
@martina.se píše:Chtěla bych se zeptat měla jsem 3dny nepracovní úraz,
jj a pokud chtějí uvést detaily a znáš je, tak i případného viníka. Ale stačí fakt stručně, žádné romány. Nebo připsat to, co já - řeší pčr.. mi to takhle přímo poradili v práci.
@martina.se píše:
@Marketticka346 teď jsem to vyplňovala - já mám úraz zaviněný cizí osobou. Prostě tam stručně uveď, co se stalo - např po pádu atd.. já mám uvedeno jen po napadení, řeší pčr a hotovo.
Mohu se zeptat jestli jste dostala nemocenskou normálně proplacenou? mám stejný problém, jen v práci mi řekli že pokud napíšu že to řešila policie za neschopenku nic neuvidím?!at tam napíšu že to policie neřešila
děkuji
Ahoj, jak jste posílali ten záznam o úrazu? V tom dopise není možnost poslat to poštou. Můžu buď osobně (nelze), elektronicky podatelnou (nemám nebo nevím jak na to?) a nebo datová schránka PSSZ (neznám
).
@kaja00 píše:
Ahoj, jak jste posílali ten záznam o úrazu? V tom dopise není možnost poslat to poštou. Můžu buď osobně (nelze), elektronicky podatelnou (nemám nebo nevím jak na to?) a nebo datová schránka PSSZ (neznám).
Není to tohle
@ivašot. píše:
Není to tohle
Nene, je to posta. xa@cssz.cz, jako já to podepsané mám, takže bych to snad mohla poslat přílohou emailu na tu uvedenou adresu posta. xa@cssz.cz? nebo já nevím ![]()
@kaja00 píše:
Nene, je to posta. xa@cssz.cz, jako já to podepsané mám, takže bych to snad mohla poslat přílohou emailu na tu uvedenou adresu posta. xa@cssz.cz? nebo já nevím
Já bych to tak udělala. Nebo jestli máš bankovní identitu, tak si udělej datovou schránku a pošli to přes ní, to je jistota