Reklama

Záznam o úrazu - jak vyplnit?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marketticka346
Kecalka 219 příspěvků 22.03.18 11:15
Zaznam o Úrazu

Ahojte maminky dneska mi prisel dopis z OSSZ kde chteji abych vyplnila nejaky zaznam o urazu…Nejake kolonky vím jak vyplnit ale nevim co napsat do kolonky údaje o úrazu a stručné vylíčení všech rozhodných skutečností, za kterých došlo k úrazu, příčina urazu…Prilozim fotografii a prosim jestli nekdo poradi dekuji a predem se omlouvam ale nikdy jsem nic takoveho nevyplnovala…

Reklama

Reakce:

Marketticka346
Kecalka 219 příspěvků 22.03.18 11:17
:think:

Klanel
Kecalka 316 příspěvků 1 inzerát 22.03.18 11:20

Nechci byt stoura, jen bych na tvem miste volala spis na socialku a radila se tam ;)

Marketticka346
Kecalka 219 příspěvků 22.03.18 11:23

@Klanel i to uz jsem udelala ale tam me pani slusne odmitla s tim ze takove veci bych mela vedet :(

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 22.03.18 11:26

@Marketticka346 teď jsem to vyplňovala - já mám úraz zaviněný cizí osobou. Prostě tam stručně uveď, co se stalo - např po pádu atd.. já mám uvedeno jen po napadení, řeší pčr a hotovo.

Marketticka346
Kecalka 219 příspěvků 22.03.18 11:28

@martina.se jsem po autonehode tak tam staci napsat autonehoda?

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 22.03.18 11:30
@Marketticka346 píše:
@martina.se jsem po autonehode tak tam staci napsat autonehoda?

jj a pokud chtějí uvést detaily a znáš je, tak i případného viníka. Ale stačí fakt stručně, žádné romány. Nebo připsat to, co já - řeší pčr.. mi to takhle přímo poradili v práci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama