Kousla mě krysa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  04.03.18 16:56
Kousla mě krysa

Ahoj, prosím anonymně. Teď jsem při krmení chytla divokou krysu, omráčila jsem ji blbě, kousla mě. Mám blbou imunitu, ale ránu jsem vydesinfikovala peroxidem, jehlou jsem to rozevřela co nejvíc, poté znovu prolila peroxidem.
Tetanovku mám nedávno píchnutou. Bolí to a trochu natéká, ale tak hlodavčí zuby jsou hlodavčí zuby. Hrozí nějaká zoognoza při důkladné dezinfekci?
PS: nikdy nechytejte krysu holýma rukama, je to mrcha chytrá a hbitá. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 11529 příspěvků 04.03.18 16:57

Nechala bych si to ošetřit v nemocnici :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9242 příspěvků 04.03.18 16:58

:lol: Měla si jí taky kousnout :mrgreen:

Myslím si že to nic nebude když sis to vydesinfikovala :)

jahuhudka
Echt Kelišová 9938 příspěvků 04.03.18 16:59

Jak jako chytla jsem divokou krysu? 8o

samá práce
Ukecaná baba ;) 1403 příspěvků 04.03.18 17:00

Pokud tě nekousl upír, nic se nestane. Nanejvýš, pokud to máš napsaný ve hvězdách, umřeš. ;) To je prostě osud.

Anonymní  04.03.18 17:01

Dopadla hůř než já. :) Na pohotovost nepojedu, mám to 25 km a jsem na samotě u lesa, ale jestli se zítra stavit u doktora nevím, nechci být za citlivku a navíc oni požadují u kousnutí zvířete vyšetření na vzteklinu a já ji blbec hodila do kremace. :D

Anonymní  04.03.18 17:01
@jahuhudka píše:
Jak jako chytla jsem divokou krysu? 8o

Anonymní  04.03.18 17:02

Jo, chytla, byla v konvi s obilím, tak jsem ji chytla za ocas, praštila s ní, ale málo. :D

Vladimirovna
Kecalka 391 příspěvků 04.03.18 17:04

Pokud jsi odchytla venku krysu (jak???) tak bych si s tím určitě někam zasla. Krysa ze zverimexu mě kousla mnohokrát a žiju

lamicina
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 04.03.18 17:05
@Anonymní píše:
Jo, chytla, byla v konvi s obilím, tak jsem ji chytla za ocas, praštila s ní, ale málo. :D

Tak to jsi teda Rambo :mrgreen: :mrgreen: neskutečný. Já bych asi k doktorovi skočila, tátu taky rafla krysa, ale už je to dávno, nevím co mu s tím přesně dělali.

catchthem
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 04.03.18 17:09

Me takhle kousla divoká kočka. Dali mi tetanovku, kterou máš, a dobré. Sleduj jestli se to nezaniti. Pak bys už musela.

micta
Generální žvanilka 21995 příspěvků 04.03.18 17:09
@Anonymní píše:
Jo, chytla, byla v konvi s obilím, tak jsem ji chytla za ocas, praštila s ní, ale málo. :D

Ty woe to seš dobrá. Já bych umřela jen bych jí viděla

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 04.03.18 17:11

Pořádně vydesinfikovat - coz jsi už udelala a tyden bych to mazala atb mastí, treba Framykoin. Bude to ok :)

Pety2
Ukecaná baba ;) 2061 příspěvků 04.03.18 17:16

Volně žijící hlodavci jsou přenašeči leptospirózy, ale ta se přenáší výhradně močí, ne kousnutím, ale určité riziko zde být může.

rozand
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 04.03.18 17:34

Krysa těžko, spíš potkan.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Meghan už má svůj královský erb! Co znamená a jak vypadají ostatní?

Z Meghan Markle (36) se stala vévodkyně Sussexu a nyní už má i svůj... číst dále >

Rodiče roku Smetana a Haj: Kvůli sadě nožů vzali spící dceru do klubu!

Emma Smetana a její partner Jordan Haj patří bezesporu k nejstylovějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství účesu vévodkyně Meghan. Rovná si vlasy speciálním keratinem

Její vlasy vypadají vždycky perfektně. Hladké a lehce vlnité ji poletují... číst dále >

Podvodní léčitelé teď dostanou strach, řekla v Rozstřelu režisérka

Za podivnými praktikami v institutu Aktip, které odhalil dokument Obchod se... číst dále >

Reklama