Kousla mě krysa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 16:56
Kousla mě krysa

Ahoj, prosím anonymně. Teď jsem při krmení chytla divokou krysu, omráčila jsem ji blbě, kousla mě. Mám blbou imunitu, ale ránu jsem vydesinfikovala peroxidem, jehlou jsem to rozevřela co nejvíc, poté znovu prolila peroxidem.
Tetanovku mám nedávno píchnutou. Bolí to a trochu natéká, ale tak hlodavčí zuby jsou hlodavčí zuby. Hrozí nějaká zoognoza při důkladné dezinfekci?
PS: nikdy nechytejte krysu holýma rukama, je to mrcha chytrá a hbitá. :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12953 příspěvků 1 inzerát 04.03.18 16:57

Nechala bych si to ošetřit v nemocnici :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.03.18 16:58

:lol: Měla si jí taky kousnout :mrgreen:

Myslím si že to nic nebude když sis to vydesinfikovala :)

jahuhudka
Extra třída :D 10992 příspěvků 04.03.18 16:59

Jak jako chytla jsem divokou krysu? 8o

samá práce
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 04.03.18 17:00

Pokud tě nekousl upír, nic se nestane. Nanejvýš, pokud to máš napsaný ve hvězdách, umřeš. ;) To je prostě osud.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 17:01

Dopadla hůř než já. :) Na pohotovost nepojedu, mám to 25 km a jsem na samotě u lesa, ale jestli se zítra stavit u doktora nevím, nechci být za citlivku a navíc oni požadují u kousnutí zvířete vyšetření na vzteklinu a já ji blbec hodila do kremace. :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 17:01
@jahuhudka píše:
Jak jako chytla jsem divokou krysu? 8o

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.03.18 17:02

Jo, chytla, byla v konvi s obilím, tak jsem ji chytla za ocas, praštila s ní, ale málo. :D

Vladimirovna
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 04.03.18 17:04

Pokud jsi odchytla venku krysu (jak???) tak bych si s tím určitě někam zasla. Krysa ze zverimexu mě kousla mnohokrát a žiju

lamicina
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 04.03.18 17:05
@Anonymní píše:
Jo, chytla, byla v konvi s obilím, tak jsem ji chytla za ocas, praštila s ní, ale málo. :D

Tak to jsi teda Rambo :mrgreen: :mrgreen: neskutečný. Já bych asi k doktorovi skočila, tátu taky rafla krysa, ale už je to dávno, nevím co mu s tím přesně dělali.

catchthem
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 04.03.18 17:09

Me takhle kousla divoká kočka. Dali mi tetanovku, kterou máš, a dobré. Sleduj jestli se to nezaniti. Pak bys už musela.

micta
Generální žvanilka 23903 příspěvků 04.03.18 17:09
@Anonymní píše:
Jo, chytla, byla v konvi s obilím, tak jsem ji chytla za ocas, praštila s ní, ale málo. :D

Ty woe to seš dobrá. Já bych umřela jen bych jí viděla

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 04.03.18 17:11

Pořádně vydesinfikovat - coz jsi už udelala a tyden bych to mazala atb mastí, treba Framykoin. Bude to ok :)

Pety2
Ukecaná baba ;) 2446 příspěvků 04.03.18 17:16

Volně žijící hlodavci jsou přenašeči leptospirózy, ale ta se přenáší výhradně močí, ne kousnutím, ale určité riziko zde být může.

rozand
Závislačka 3134 příspěvků 04.03.18 17:34

Krysa těžko, spíš potkan.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >