Reklama

Rýha na hlavě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

makina89
Stálice 65 příspěvků 22.02.18 16:44
Ryha na hlave

Ryha na hlave

Pekny den, mam na Vas takovy dotaz maly pred 14 dny spadl na kvetinac na hranu. Plakal ale behem 5 minut ok. Zadne zvraceni nic. Ale po 14 dnech jsem si vsimla, ze kdyz se zamraci ma tam ryhu. Myslite, ze jsem neco podcenila? Maly pada porad na hlavu… je to fakt na zblazneni. Stalo se Vam, ze po bouli zustala ryha?

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4577 příspěvků 22.02.18 16:50

Ja si myslim, ze pohoda. Nic neobvykleho nevidim. 14 dni je malo, pripadna boule nebo ryha se jeste zahoji.

ElisC
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 22.02.18 16:55

@makina89 syn se bouchnul vzadu na hlavě o hranu skříně. Boule ohromná, asi 2 měsíce měl pod kůží hrbolek, i když samotná boule byla dávno pryč.

Příspěvek upraven 22.02.18 v 17:11

Dorriana
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 22.02.18 16:58

Tohle mame bezne. :palec: Nedavno si to provedl vodorovne na cele o sane. Kdyby se to nehojilo dlouho, tak bych to treba ukazala prakticky. ;) Ale asi to bude ok.

ronnieee
Povídálka 20 příspěvků 22.02.18 17:00

Mně takhle malá spadla na hranu skleníku, řvala asi 10 sekund a dobrý. Bouli tam měla, ale nic víc. Když zmizela boule, zjistila jsem, že tam má rýhu. Za tři týdny na to jsme šli na poradnu a tam se zjistilo, že měla naštíplou lebku. Nicméně doktorka říkala, že se s tím stejně nic nedělá, jen se to hlídá. Teď po dvou letech je ta rýha vidět jen když se hodně zamračí.

makina89
Stálice 65 příspěvků 22.02.18 17:13

Dekuji moc za vase rady. Hned jsem klidnejsi. Pro jistotu jeste zavolam Dr. At to vi :-) moc dekuji

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9629 příspěvků 22.02.18 18:34

Syn ma stejný dudlík i rýhu :mrgreen: uz jsem otrlá od prvního syna - zatím se časem vse zase zaoblilo jak ma

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama