Odlehčená sádra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 06.02.18 23:30
Odlehčená sádra

Dobrý den chtěla bych se zeptat na odlehčenou sádru. Je mi 17 let a mám zlomeninu lýtkové kosti bez dislokace. Na 5 dní jsem měla dlahu a dnes mi dali sádru. Bohužel je na mě těžká a při chůzi dopadá tlak celé sádry na kotník a nárt. Chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s odlehčenou/lehkou sádrou v Brně? Kde by se o ni dalo požádat nebo ji nechat udělat? A jestli by bylo možné si ji nechat dát místo v dětské nemocnici i někde jinde? Četla jsem, že si ji máme koupit ve zdravotnických potřebách a donést normálně k doktorovi… tak nevím… Předem děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 06.02.18 23:35

Zkušenosti s ní mám skvělé :palec: je lehká a hlavně slabší tak že sem se lépe dostávala do kalhot a byla příjemnější :) ale nemám zkušenosti v Brně.

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 06.02.18 23:38

@Petruna21
Děkuji :) Právě vůbec nevím kde v Brně… byly s tím nějáké ty problémy o zrušení nadstandardů tak se trochu bojím aby to tady vůbec šlo

aknah31
Neúnavná pisatelka 15283 příspěvků 07.02.18 06:11

@tereza.peci nevim jak u lytkove kosti ale syn ma zlomenou holenni kost a na dotaz odlehcene sadry mi rekli ze v zadnem pripade ze pri takove zlomenine nepripada v uvahu. :think:

Manzel mel zlomenou zanartni kustku odlehcenou dostal normalne na urazovce.
Asi bych si zavolala.do.detske a zeptala se. Pokud ta moznost je nevidim duvod proc by ti ji tam nemeli dat. :think:

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 07.02.18 13:41

@aknah31
Děkuju :) Právě že si myslím že mám únavovou zlomeninu, na rentgenu byla vidět uprostřed kosti jen rýha, takže si myslíme, že to je únavovka… Byli jsme tam v pátek pro dlahu a doktor řekl že uvidím v úterý nebo ve středu jestli zmizí otok. Včera tam byl jiný doktor starší pán, ani se na mě nepodíval, nic mi nenabídli a dlahu mi nesundávali… myslím že ten první by mi tu lehkou i nabídl…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Tohle Jirku položí! Andrea Pomeje přiznala vztah s tímto svalovcem

Po přečtení těchto řádků zůstanou nemocnému Jiřímu Pomejemu oči pro pláč.... číst dále >

Šlechtová zase jede bomby: Po tragédii v Janově se fotila se zříceným mostem na své dovolené!

Bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová (41) má na dovolené na Balkáně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama