Odlehčená sádra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 06.02.18 23:30
Odlehčená sádra

Dobrý den chtěla bych se zeptat na odlehčenou sádru. Je mi 17 let a mám zlomeninu lýtkové kosti bez dislokace. Na 5 dní jsem měla dlahu a dnes mi dali sádru. Bohužel je na mě těžká a při chůzi dopadá tlak celé sádry na kotník a nárt. Chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s odlehčenou/lehkou sádrou v Brně? Kde by se o ni dalo požádat nebo ji nechat udělat? A jestli by bylo možné si ji nechat dát místo v dětské nemocnici i někde jinde? Četla jsem, že si ji máme koupit ve zdravotnických potřebách a donést normálně k doktorovi… tak nevím… Předem děkuji za odpovědi :)

Reakce:
Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 06.02.18 23:35

Zkušenosti s ní mám skvělé :palec: je lehká a hlavně slabší tak že sem se lépe dostávala do kalhot a byla příjemnější :) ale nemám zkušenosti v Brně.

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 06.02.18 23:38

@Petruna21
Děkuji :) Právě vůbec nevím kde v Brně… byly s tím nějáké ty problémy o zrušení nadstandardů tak se trochu bojím aby to tady vůbec šlo

aknah31
Neúnavná pisatelka 15403 příspěvků 07.02.18 06:11

@tereza.peci nevim jak u lytkove kosti ale syn ma zlomenou holenni kost a na dotaz odlehcene sadry mi rekli ze v zadnem pripade ze pri takove zlomenine nepripada v uvahu. :think:

Manzel mel zlomenou zanartni kustku odlehcenou dostal normalne na urazovce.
Asi bych si zavolala.do.detske a zeptala se. Pokud ta moznost je nevidim duvod proc by ti ji tam nemeli dat. :think:

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 07.02.18 13:41

@aknah31
Děkuju :) Právě že si myslím že mám únavovou zlomeninu, na rentgenu byla vidět uprostřed kosti jen rýha, takže si myslíme, že to je únavovka… Byli jsme tam v pátek pro dlahu a doktor řekl že uvidím v úterý nebo ve středu jestli zmizí otok. Včera tam byl jiný doktor starší pán, ani se na mě nepodíval, nic mi nenabídli a dlahu mi nesundávali… myslím že ten první by mi tu lehkou i nabídl…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >