Reklama

Odlehčená sádra

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 06.02.18 23:30
Odlehčená sádra

Dobrý den chtěla bych se zeptat na odlehčenou sádru. Je mi 17 let a mám zlomeninu lýtkové kosti bez dislokace. Na 5 dní jsem měla dlahu a dnes mi dali sádru. Bohužel je na mě těžká a při chůzi dopadá tlak celé sádry na kotník a nárt. Chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s odlehčenou/lehkou sádrou v Brně? Kde by se o ni dalo požádat nebo ji nechat udělat? A jestli by bylo možné si ji nechat dát místo v dětské nemocnici i někde jinde? Četla jsem, že si ji máme koupit ve zdravotnických potřebách a donést normálně k doktorovi… tak nevím… Předem děkuji za odpovědi :)

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 06.02.18 23:35

Zkušenosti s ní mám skvělé :palec: je lehká a hlavně slabší tak že sem se lépe dostávala do kalhot a byla příjemnější :) ale nemám zkušenosti v Brně.

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 06.02.18 23:38

@Petruna21
Děkuji :) Právě vůbec nevím kde v Brně… byly s tím nějáké ty problémy o zrušení nadstandardů tak se trochu bojím aby to tady vůbec šlo

aknah31
Neúnavná pisatelka 15355 příspěvků 07.02.18 06:11

@tereza.peci nevim jak u lytkove kosti ale syn ma zlomenou holenni kost a na dotaz odlehcene sadry mi rekli ze v zadnem pripade ze pri takove zlomenine nepripada v uvahu. :think:

Manzel mel zlomenou zanartni kustku odlehcenou dostal normalne na urazovce.
Asi bych si zavolala.do.detske a zeptala se. Pokud ta moznost je nevidim duvod proc by ti ji tam nemeli dat. :think:

tereza.peci
Povídálka 11 příspěvků 07.02.18 13:41

@aknah31
Děkuju :) Právě že si myslím že mám únavovou zlomeninu, na rentgenu byla vidět uprostřed kosti jen rýha, takže si myslíme, že to je únavovka… Byli jsme tam v pátek pro dlahu a doktor řekl že uvidím v úterý nebo ve středu jestli zmizí otok. Včera tam byl jiný doktor starší pán, ani se na mě nepodíval, nic mi nenabídli a dlahu mi nesundávali… myslím že ten první by mi tu lehkou i nabídl…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >