Pád z 10 schodů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 17:00
Pád z 10 schodů

Dobrý den prosím o zachování anonymu :/ včera se nám stala tragédie:( syn rok a půl nám spadl ze schodů :( vypadá to, že starší syn otevřel dveře na schody a nebo, že je někdo z nás blbě zavřel :( já to samozřejmě děsně obrecela celý den :( synovi naštěstí není nic vážného, ale vylámal si tři zuby :( :'( jenže o co mi jde :( samozřejmě to nebylo úmyslně a za rok a půl jeho jediný úraz… A mě všichni děsí a straší, že kvůli tomu budeme mít za zadkem sociálku a že svěří děti bývalému :( :,( máte s tím někdo prosím zkušenosti? Nechci o děti přijít a do teď si ten úraz vycitam:(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

renap
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 21.01.18 17:08

Tak tragédii si tedy představuju jinak, a je to samozřejmě nesmysl, děti padají pořád někam, v tomto věku, a když sociálka nebere děti matkám, kterým spadl kojenec třeba z pračky nebo přebalováku, tak pvůbec není důvod brát dítě ani v tomto případě. Nechápu, že to někoho vůbec napadne. Kdo by to jako na tu sociálku hlásil?

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 21.01.18 17:10
@Anonymní píše:
Dobrý den prosím o zachování anonymu :/ včera se nám stala tragédie:( syn rok a půl nám spadl ze schodů :( vypadá to, že starší syn otevřel dveře na schody a nebo, že je někdo z nás blbě zavřel :( já to samozřejmě děsně obrecela celý den :( synovi naštěstí není nic vážného, ale vylámal si tři zuby :( :'( jenže o co mi jde :( samozřejmě to nebylo úmyslně a za rok a půl jeho jediný úraz… A mě všichni děsí a straší, že kvůli tomu budeme mít za zadkem sociálku a že svěří děti bývalému :( :,( máte s tím někdo prosím zkušenosti? Nechci o děti přijít a do teď si ten úraz vycitam:(

asi budu za tu ošklivou ale to co se stalo není tragédie to by bylo kdyby se dítě zabilo nebo mělo následky, to že má vylomený zuby prostě tragédie není. A sociálka by musela odebrat polovinu dětí v čr

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 17:16

No pro mě to bylo šílené :/ zachránilo ho jen to, že měl na sobě kombinézu silnou jinak by dopadl hůř :/ a prý to na sociálku hlásí sám lékař z pohotovosti, že musí prý hlásit každý úraz dítěte :(

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 21.01.18 17:18
@Anonymní píše:
No pro mě to bylo šílené :/ zachránilo ho jen to, že měl na sobě kombinézu silnou jinak by dopadl hůř :/ a prý to na sociálku hlásí sám lékař z pohotovosti, že musí prý hlásit každý úraz dítěte :(

a to ti řekl lékař? zajímavý syn měl otřes mozku a nikdo nic nikam nehlásil

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 21.01.18 17:18
@Anonymní píše:
No pro mě to bylo šílené :/ zachránilo ho jen to, že měl na sobě kombinézu silnou jinak by dopadl hůř :/ a prý to na sociálku hlásí sám lékař z pohotovosti, že musí prý hlásit každý úraz dítěte :(

Tak to je kravina jak mraky…hlásil by v případě kdyby měl podezření na týrání…takže klid ;)

renap
Ukecaná baba ;) 2099 příspěvků 21.01.18 17:19
@Anonymní píše:

To je nesmysl, dělám na dětské pohotovosti a nehlásí se nikdy nic, to by nedělali nic jinýho.
Děti jsou gumový, nám spadla dcera na dovolené z 12 ostrých mramorových schodů v letních šatičkách a nestalo se jí kromě pár modřin nic.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1179 příspěvků 21.01.18 17:23

Syn mě spadl z postele v osmi mesicich, krvacel z nosu, byli jsme samozřejmě u lékaře i když spíš než spadl se skutalel (vysvetluji kdyby chtěl nekdo stresovat jaktoze mi spadlo mimino)a nic nikam nikdo nehlasil.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 17:24

Tak to jste mě uklidnili už jsem se lekla, že budou muset k bývalému :(

ka2ka
Extra třída :D 13115 příspěvků 21.01.18 17:28
@Anonymní píše:
Tak to jste mě uklidnili už jsem se lekla, že budou muset k bývalému :(

a kdo ti to teda řekl?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.18 17:33

Známá mi to řekla :/

Hadumi
Extra třída :D 13557 příspěvků 21.01.18 17:38

Sociálku budeš mít na krku, pokud tě lékař nahlásí a ten tě nahlásí, když bude mít podezření na týrání, má ho mít? Z toho mála, co píšeš, není důvod dávat dítě otci.

koala123
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 21.01.18 17:39

Od tohoto roku se to mozna hlasi, protoze lekari ted nove musi hlasit i to, ze rodice posouvaji ockovani. Ale i kdyby to nahlasil, taj jen proto, ze musi. Nikdo z toho nic delat nebude, tohle je v tomhle veku bezna vec.

Uju
Kelišová 6530 příspěvků 21.01.18 17:41

Dcera nám spadla z gauče a měla sedřený nos(letela jsem k doktorce-večír na pohotovost) tam konstatovali, že ji nic není(bylo ji cca 7měsíců), no asi za týden spadla manželovi z přebalováku, znova jsem to ordinovala naše doktorka, tak jsem letěla k ní, nic ji naštěstí nebylo, jen si všimla modřiny a odřeniny staršího data-tak jsem přiznala, že nám před cca týdnem sletěla z gauče. Se strašně smála a prosila mne abych přestala s dětma házet z nábytku, já z toho vykulená, tak mi vyprávěla jak naši sousedi samo neúmyslně omlacovali jejich mimino a pak k ní lítali. Neboj, to jsou věci co se prostě stávají, žádná sociálka nepřijde a když, tak na žádost EX co by třeba děti rád do péče, ale určo ne kvůli pádu, při kterém se naštěstí nic moc nestalo.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22887 příspěvků 21.01.18 17:43
@Anonymní píše:

Chápu, že jsi vyděšená, ale nic vážního se nestalo. Kamarádce se dvouletá dcera zmrzačila už 2×, jednou si rozsekla hlavu na plavání, podruhý se tuším o něco hodně řízla a ani jednou na ní sociálka nepřišla.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee zveřejnila detaily veřejné soulože: Budu to dělat s mužem v masce!

Karolína Urbanová alias Daisy Lee sama sebe nazývá nejkontroverznější českou... číst dále >

Dojemné vyznání svalovce Andrey Pomeje: Přál bych si, aby se Jirka uzdravil!

Nový přítel Andrey Pomeje Petr Plaček (38) vnesl Andree Pomeje novou radost... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >