Reklama

Zkažený Silvestr kamarádkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mucha926
Povídálka 21 příspěvků 30.12.17 17:42
Zkažený Silvestr ,,kamarádkou "

Ahoj potřebovala bych prosím poradit každý rok se těším na silvestra ale letos tam ma byt i moje bývalá kamarádka se kterou se zrovna nemusím asi po roce kamarádství mi řekla ze už se semnou bavit nechce že sem úplná k**** atd. Začala me pomlouvat a vykecala vše co sem ji řekla :,( :,( :,( :,( a já nevím co dělat vždy sme taková skupinka a ostatnim je tak nějak jedno jestli tam je nebo ne ale me tam vadí prosím jak ji dat najevo že tam není vítána???

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12566 příspěvků 30.12.17 17:43

Stejně tak ona může dát najevo vám, že tam nejste vítána. Buď budete doma nebo ji prostě ignorovat.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2364 příspěvků 30.12.17 17:43

Nechovej se jako decko a toleruj ji, bavit se s ni nemusis. Nebo bez nekam jinam a mas to vyreseny.

Markéta80
Hvězda diskuse 39640 příspěvků 30.12.17 17:48

@Mucha926 no dej jí to najevo a budeš za trapku. Tak si jí nevšímej ;)

Bábrdl
Generální žvanilka 21139 příspěvků 30.12.17 17:48
@Mucha926 píše:
Ahoj potřebovala bych prosím poradit každý rok se těším na silvestra ale letos tam ma byt i moje bývalá kamarádka se kterou se zrovna nemusím asi po roce kamarádství mi řekla ze už se semnou bavit nechce že sem úplná k**** atd. Začala me pomlouvat a vykecala vše co sem ji řekla :,( :,( :,( :,( a já nevím co dělat vždy sme taková skupinka a ostatnim je tak nějak jedno jestli tam je nebo ne ale me tam vadí prosím jak ji dat najevo že tam není vítána???

Tak někdo ji tam asi pozval, tak ji tam asi chce.  :nevim:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2291 příspěvků 30.12.17 17:49

Nejlepší ji ignorovat.Co víš, třeba za tebou dojde sama

Milka111
Kecalka 487 příspěvků 30.12.17 17:55

Ignoruj jí, prece ti neskazí večer jedna pipina :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.17 18:07
@Mucha926 píše:

Jak už bylo zmíněno vise. Tolerovat a ignorovat nevšímej si ji bavit se s ostatními. Nechovat se jako puberťák" ona tam bude a ona to a to ji udělám".Myslím si že to zbytečně hrotis prostě ignorovat a nic si z toho nedělat. Stalo se stalo se nic nenaděláš pokud se budeš chovat tak jak píšeš, akorát si to sama sobě zbytečně pokazis. Myslim si že jsou horší důvody proč se netesit na silvestra.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 30.12.17 18:09

Z takovou hloupostí si dělat hlavu? :nevim: tak si jí nevšímej.. a to že bys jí řekla že tam není vítaná to samé může/ou říci lidi o tobě ;)

Borůvka1990
Kelišová 5435 příspěvků 30.12.17 18:25

A ono se to pořádá u Tebe? Nebo jsi Ty rezervovala nějaké místo a zaplatila ho? Protože v opačném případě je to tak, že nemůžeš dělat nic. A pokud je to ona, kdo Tě pomlouval a ubližoval Ti, teoreticky neoprávněně, tak by jsi měla být přinejmenším nad věcí, Ty se nemáš za co stydět. Nebo se snad bojíš, že si tam ona přihne a řekne něco, co by Tě kompromitovalo? Pak by bylo lepší tam být, a vyřídit to na místě, než nechat své přátele a známé ve lži…

pecenaBrokolice
Stálice 71 příspěvků 30.12.17 18:26

@Mucha926 Chápu, že to dokáže zkazit oslavu, ale zkus to vzít dospěle a ignoruj ji. Přece tam nebudete jen vy dvě, budou tam i jiní lidé. Těm se věnuj, s nimi se bav a na ex-kámošku se vybodni. :mavam:

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 30.12.17 18:35

Ona tam ale třeba vítaná je, jenom ty jí tam nechceš :nevim:. Se tam s ní bavit nemusíš, ne? A ono stejně, co si budeme povídat, oslava Silvestra se kolikrát odehrává v alkoholovém opojení, takže okolo 22 hod. ti to bude tak nějak jedno a třeba se ještě skamarádíte. :)

jessikka
Extra třída :D 10737 příspěvků 30.12.17 21:42

Kolik ti je? patnáct?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Stodůlková ve StarDance: Zažila výhru, rodinnou tragédii i zázračnou proměnu

Tanečnice Alice Stodůlková (31) se od doby, kdy se s Pavlem Křížem protančila... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >