Bouchnutí 2 měsíčního miminka do hlavy při pasení koníčků

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Káťa251
Nováček 10 příspěvků 20.12.17 20:33
Bouchnuti 2 měsíčního miminka do hlavy při pasení koníčků

Ahojte holky, mám první miminko a dnes když malý pásl koníčky tak mu hlavička jakoby spadla a bouchnul se. Hrozně plakal, ale jak jsem ho vzala do náručí tak se uklidnil. Normálně jí, spí a směje se. Jen se nechtěl koupat, to byl zase řev :( myslíte, že to mám nějak řešit? Moc děkuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Netopirek
Echt Kelišová 7980 příspěvků 20.12.17 20:35

Jestli se praštil vlastní vahou a měl pod sebou deku. Tak je to vpohodě.
;)

Káťa251
Nováček 10 příspěvků 20.12.17 20:38

@Netopirek ano,měl pod sebou dečku, ale slabou a spadnul sám. Už nikdy ho nedám jen na deku, radši na pěnové puzzle :(

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 20.12.17 20:40

Neřešila bych to, budou mnohem horší pády, ale chápu, je to první dítě :hug: A určiťe koukni tady na profil uživatelky Pudloslava ;)

Netopirek
Echt Kelišová 7980 příspěvků 20.12.17 20:40

@Káťa251 prosím tebe. Ten se ještě omlátí ;)
Co máš pod dekou? Lino, koberec, plovoucka, dřevo jsou měkké.
My máme dlažbu a to jsou rány. Přesto je holka úplně OK ;)

chaela
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 2 inzeráty 20.12.17 20:42

Neboj, neřeš to. Až se začne přetáčet, to budou větší rány. A potom chození.. a vlastně pořád něco. Děti jsou do určité míry nerozbitné. Toto se stávalo oběma mým dětem a nikdy z toho nebylo nic víc než chvíle breku.

Káťa251
Nováček 10 příspěvků 20.12.17 20:44

@Fikta nerada bych něco zanedbala a tak se ptám zkušenějších. Už jsem koukala a nic takového nepozoruji. Moc děkuji????

Káťa251
Nováček 10 příspěvků 20.12.17 20:47

@Netopirek máme lino. Hrozně jsem se lekla a jsem z toho pořád špatná :,( vím, že toho přijde ještě hodně, ale je tak malý a nemůže mi říct jak se cítí. Moc děkuji za uklidnění :)

Káťa251
Nováček 10 příspěvků 20.12.17 20:52

@chaela moc děkuji za uklidnění. Jsem hrozná hysterka :D mám se pořád co učit a hlavně se musím psychicky připravit na další věci, které nás co se týče úrazů. Nebo se z toho zblázním :?

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 20.12.17 20:53

@Káťa251 jasně chápu, měla jsem to podobně, ale opravdu to chce obrnit se. Až začné lézt a chodit, to bude teprve dobrodrůžo :lol: Nám spadlo sedmi měsíční dítě z postele rovnou na hlavu. Samotná postel je vysoká 65cm a ono přelezlo ještě zábranu, kterou jsme mu tam udělali. Teď jsou mu tři a zrovna minulý týden ho nenapadlo nic lepšího, než skočit šipku z postele na minipolštář, na který se samozřejmě netrefilo a padlo hlavou přímo na parkety :zed: Nicméně přežilo a rozhodně to nebyl jeho nejhorší pád :roll: :mrgreen:

Fikta
Extra třída :D 14405 příspěvků 20.12.17 20:54
@Káťa251 píše:
@Netopirek máme lino. Hrozně jsem se lekla a jsem z toho pořád špatná :,( vím, že toho přijde ještě hodně, ale je tak malý a nemůže mi říct jak se cítí. Moc děkuji za uklidnění :)

Říct Ti to nemůže, ale buď si jistá, že vědět Ti to dá i tak ;)

Netopirek
Echt Kelišová 7980 příspěvků 20.12.17 20:59

@Káťa251 časem si zvykneš. Mně teď dvouleťačka skáče že stoličky na gauč :zed:
Takže když jí to nevyjde tak se buď praští do hlavy ó gauč a nebo se rozplácne na dlažbě. A stejně to za hodinu dělá znova :cert:

Načti si příznaky otřesu mozku. U profilu to má Pudloslava. Ono trošku uklidní když víš, že nemá příznaky ;)

chaela
Ukecaná baba ;) 1401 příspěvků 2 inzeráty 20.12.17 21:00

@Káťa251 Spíš normální vyjukaná matka prvního dítěte..taky jsem u prvního šílela z blbostí, který teď u druhýho neřeším. Pokud budu mít i třetí, tak to asi jen hodím do smečky :)
Ne, vážně…děti prostě padají, ve většině případů se jim nic nestane. Když ano, tak to většinou je jasné. Ale zase nebát se o dítě by bylo zvláštní.

Káťa251
Nováček 10 příspěvků 20.12.17 21:08

@Fikta budu na tom muset pracovat. Ty jo neumím si to představit takový pád 8o mě by rovnou odvezli jak tyhle věci špatně snáším. Hlavně, že je prďolka v pořádku :* také jsem prý dělala psí kusy a přežila jsem to :lol: ale větší strach jako teď co se týče malého jsem nikdy neměla

Uživatel je onlineCitronkalekninka
Zasloužilá kecalka 667 příspěvků 1 inzerát 20.12.17 21:11

@Káťa251 divej…rocni kluk. berany duc o schod v baraku. neboooj deti sou nerozbitny. A to co se stalo vam je naprosto normalni ;-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >