Natažený sval nebo tak něco?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikiiiiii
Povídálka 46 příspěvků 13.01.18 23:04
Natažený sval nebo tak něco?

Dobrý večer, tak mě zajímá v práci děláme celkem náročnou práci..No a mám takovej problém strašně mě bolí ruka okolo loktu a předloktí Někde u prostřed zhruba..Asi je natažený nebo nevím, když táhnu lehký nákup tak to bolí jako čert nebo i když si jen hladím po tom místu tak to šíleně bolí jako kdybych tam měla modřinu nebo tak ???? Navíc se mi tam udělala jakoby boula..žádný úraz sem si neudělala ani nebouchla..V práci furt jen dávám prášky proti bolesti ???? tak nevím co stím..Poraďte co stím ????

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 13.01.18 23:11

Tenisový loket. Jsou to přetížené svaly ruky a předloktí. Následkem toho dochází z zánětu-proto je to otekle. pomuze klid, lokálně gely proti bolesti a zánětu. Nicméně Radim neprechazet a začít řešit- ideálně fyzioterapeut - nejen ze uvolní svaly ale také posílí ty správne aby se to zlepšilo.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama