Natažený sval nebo tak něco?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kikiiiiii
Povídálka 46 příspěvků 13.01.18 23:04
Natažený sval nebo tak něco?

Dobrý večer, tak mě zajímá v práci děláme celkem náročnou práci..No a mám takovej problém strašně mě bolí ruka okolo loktu a předloktí Někde u prostřed zhruba..Asi je natažený nebo nevím, když táhnu lehký nákup tak to bolí jako čert nebo i když si jen hladím po tom místu tak to šíleně bolí jako kdybych tam měla modřinu nebo tak ???? Navíc se mi tam udělala jakoby boula..žádný úraz sem si neudělala ani nebouchla..V práci furt jen dávám prášky proti bolesti ???? tak nevím co stím..Poraďte co stím ????

Reakce:
Alyss1
Závislačka 2963 příspěvků 1 inzerát 13.01.18 23:11

Tenisový loket. Jsou to přetížené svaly ruky a předloktí. Následkem toho dochází z zánětu-proto je to otekle. pomuze klid, lokálně gely proti bolesti a zánětu. Nicméně Radim neprechazet a začít řešit- ideálně fyzioterapeut - nejen ze uvolní svaly ale také posílí ty správne aby se to zlepšilo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >