Reklama

Natažený sval nebo tak něco?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kikiiiiii
Povídálka 46 příspěvků 13.01.18 23:04
Natažený sval nebo tak něco?

Dobrý večer, tak mě zajímá v práci děláme celkem náročnou práci..No a mám takovej problém strašně mě bolí ruka okolo loktu a předloktí Někde u prostřed zhruba..Asi je natažený nebo nevím, když táhnu lehký nákup tak to bolí jako čert nebo i když si jen hladím po tom místu tak to šíleně bolí jako kdybych tam měla modřinu nebo tak ???? Navíc se mi tam udělala jakoby boula..žádný úraz sem si neudělala ani nebouchla..V práci furt jen dávám prášky proti bolesti ???? tak nevím co stím..Poraďte co stím ????

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2777 příspěvků 7 inzerátů 13.01.18 23:11

Tenisový loket. Jsou to přetížené svaly ruky a předloktí. Následkem toho dochází z zánětu-proto je to otekle. pomuze klid, lokálně gely proti bolesti a zánětu. Nicméně Radim neprechazet a začít řešit- ideálně fyzioterapeut - nejen ze uvolní svaly ale také posílí ty správne aby se to zlepšilo.

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >