Pád na bruslích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PansT
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 15:47
Pád na bruslích

Dobrý den,
obracím se pro radu, nemám vůbec zkušenosti tohoto druhu. :oops: Byla jsem s dětma na bruslích, nevšimla si velké praskliny a hodila placaka. Protože jsem měla v ruce hokejku nestihla jsem dát pres sebe ruce a neuvěřitelně jsem si nabila prsa. Přes levé mám modřinu jak Brno a dost to bolí. Nevím ale jestli s tím zítra někam jít…jestli s tím reálně můžou něco udělat? A za praktikem, na gyndu nebo kam?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9226 příspěvků 04.03.18 15:57

Zašla bych k obvoďákovi a ten ti napíše třeba žádanku na rentgen :)

PansT
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 15:59
@Petruna21 píše:
Zašla bych k obvoďákovi a ten ti napíše třeba žádanku na rentgen :)

Děkuji. Já právě spíš váham, jestli to není „zbytečný“, ale bolí to fakt fest. :think:

VitHan
Kecalka 411 příspěvků 04.03.18 15:59

Na rentgen prsů? Jestli si je nezlomila?

PansT
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 16:03
@Anonymní píše:

Tak to já vím, že jsme si je nezlimila :lol: Spíš mi jde o to, jestli vůbec s tím něco dělat. Nebo počkat. Nebo jak;)

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 04.03.18 16:08

@PansT je to úraz, čímž mmi to logickou dedukcí spadá pod chirdu, ale je to modřina, s tím nikdo nic moc neudělá, max si to můžete chladit :mrgreen: s modřinou na koleni taky nikam neběháte… prostě bych počkala :think:

Genovesa
Extra třída :D 11096 příspěvků 04.03.18 16:10

Pokud je to velká modřina, může hrozit embolie. Mamka si jednou děsně nabila zadek na schodech, modřina až černá přes celou půlku. No a pár dnů docházela na injekce na ředění krve.

PansT
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 16:10
@MalinkaMil píše:
@PansT je to úraz, čímž mmi to logickou dedukcí spadá pod chirdu, ale je to modřina, s tím nikdo nic moc neudělá, max si to můžete chladit :mrgreen: s modřinou na koleni taky nikam neběháte… prostě bych počkala :think:

Jasně, nejsem žádný hypochondr nebo cita, ale právě- kdyby mě bolelo koleno tímhle způsobem, tak asi na tu chiru zajdu:D Ale tak počkám, třeba se to zlepší. Děkuju:)

PansT
Povídálka 30 příspěvků 04.03.18 16:12
@MalinkaMil píše:
@PansT je to úraz, čímž mmi to logickou dedukcí spadá pod chirdu, ale je to modřina, s tím nikdo nic moc neudělá, max si to můžete chladit :mrgreen: s modřinou na koleni taky nikam neběháte… prostě bych počkala :think:@Genovesa píše:
Pokud je to velká modřina, může hrozit embolie. Mamka si jednou děsně nabila zadek na schodech, modřina až černá přes celou půlku. No a pár dnů docházela na injekce na ředění krve.

Já mám od dětství nemoc krve a srážlivost mám hodně zvýšenou. Radši se zajdu zeptat. Děkuju moc.

MalinkaMil
Kecalka 121 příspěvků 04.03.18 16:12

@PansT tak prsa jsou asi citlivější :D přece jen kolena si člověk v životě namele tolikrát…

Sona73
Stálice 69 příspěvků 04.03.18 16:26

Zkus třeba zavolat obvoďákovi a zeptat se…

janablízka
Kecalka 103 příspěvků 04.03.18 16:44

Prsa jsou citlivé raději nečekej a zajdi k lékaři nic tím nezkazíš a je to pro tvůj klid.

janablízka
Kecalka 103 příspěvků 04.03.18 16:45
@Anonymní píše:

Co je to za blbé otázky?

rozand
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 04.03.18 16:49
@Anonymní píše:

Plíce si taky nezlomíte, ale rentgen se jim dělá.

@PansT Šla bych rozhodně k lékaři, měl by Vám dát žádanku na sonografii, prsa se po úrazech vyšetřují zcela běžně.

mroe
Extra třída :D 13890 příspěvků 04.03.18 20:33
@rozand píše:
Plíce si taky nezlomíte, ale rentgen se jim dělá.@PansT Šla bych rozhodně k lékaři, měl by Vám dát žádanku na sonografii, prsa se po úrazech vyšetřují zcela běžně.

A v naproste vetsine pripadu uplne zbytecne. K cemu je dobre vedet, ze tam ma modrinu, kdyz je to videt uz zvenku? Co jineho se ceka, ze na sonografii uvidi?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

KVÍZ: Znáte britskou královskou rodinu? Otestujte se

Královna, vévodkyně, princezny a také sestry, matky, vnučky... Prohlédněte si... číst dále >

Reklama