Boule a modřina na holení kosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

panti
Kecalka 368 příspěvků 05.03.18 21:11
Boule a modrina na holeni kosti

Ahoj zeny, mam dotaz. Asi blbej ale stejnak se zeptam na nazor :lol: Syn 5 let ve skolce na prochajde upadnul a ma primo na holeni kosti modrinu a bouli takou tvrdou. Chodi normalne a na nic si nestezuje teda dokud se toho nedotkne, to az se mu chce brecet. Tak nevim jestli nezajit k dr. Kvuli te bouli. Je to jakoby primo na kosti. Ja vim, ze sem asi plasan a nic to nebude…ale furt je ve me taky cervik a hloda jestli nezajit RADSI k dr. Aby ale na me nekoukal jak na blbku :roll: :lol: co myslite? :) neni to tak videt. Mam blbej fotak. Ale ta modrina je vyrazna hodne a ta boule tam je.

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 05.03.18 21:19

@panti fotka je smazaná, ale já bych nechodila k doktorovi s tím, že se mi dítě praštilo do holeně :D Ty sama chodíš s boulí k lékaři?

panti
Kecalka 368 příspěvků 05.03.18 21:23

@Čičorečka o to nejde :lol: Ja prave nechodim :lol: ale on ma s tema kostma problemy :roll: a neni to zadnej cita zase, ale u tohohle na dotek fakt vyvadi. Tak ja aby to nebylo neco vaznejsi. :roll:

panti
Kecalka 368 příspěvků 05.03.18 21:24

@Čičorečka ja viiim :lol: a nevim proc je smazana a nejde mi to znova vlozit :zed: pres ten mobil mi to blbne nejak sakra :zed:

Helileli
Závislačka 2508 příspěvků 05.03.18 21:24

Určitě se tu objeví mraky těch, které by hned běželi k dětské, na chirurgii, na rentgen, a minimálně jedna, u které se na zlomeninu nepřišlo hned. Takže nakonec to stejně bude na tobě, na tvé intuici a na tvém rozhodnutí. ;)
Já osobně bych zašla do lékárny a poprosila o nějakou mastičku na lepší vstřebávání modrin. Synovi si ve školce na prst u ruky sednul kamarád, bolel ho, mazali jsme nějakým bylinkovým blemcem na radu lékárnice.

ivašot.
Kelišová 5933 příspěvků 05.03.18 21:26

Syna včera praštili do holeně hokejkou, má tam modřinu a bouli a určitě nikam nejdu. Na tý holeni se udělá boule velice snadno.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 05.03.18 21:28

@panti Ty sis už dlouho nenatloukla, tak asi nevíš, jak to bolí :D Že má problémy s kostma jsi nenapsala. Jestli máš zlé zkušenosti, jdi k lékaři. Já osobně bych nešla. Stejně si to ale musíš rozhodnout ty.

mroe
Extra třída :D 14060 příspěvků 05.03.18 21:39

Pokud chodi nornalne, zlomene to nebude, takte bych to neresila. Kdyby to zlomene bylo urcite by aspon kulhal.

panti
Kecalka 368 příspěvků 05.03.18 21:44

Holky dik :lol: :lol: to sem potrebovala slyset :lol: ses prdla, uzkoprsa a nic to neni :lol: proto miluju emimino :lol: :hug: hned me tu hodite do klidu :lol: priznavaaam sem trochu uzkoprsa :zed: :lol: :lol: :lol: :lol: fakt dik. Jste zlata :hug: :*

Aradhell
Zasloužilá kecalka 997 příspěvků 05.03.18 21:47

Já měla po autonehodě boule na obou holeních od palubní desky, byly to pořádné šlupky, boule byly i na dotek bolestivé, cca do půl roku až roku zmizely… samozřejmě u dítěte bych nečekala na zmizení boule tak dlouho, ale pokud se to zhojí jako normální modřina, boule nebudou extrémně citlivé, nešla bych k doktorovi, mohu doporučit mazat kostivalovou mastí
btw nikdy nezapomenu, jak mě táta strašil jako malou s „kostižerem“ :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Ivana Christová: Obezita jí ničila život, bůh ji osvobodil

Dnes již legendární královna krásy Ivana Christová (47) polovinu života... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Měla jsem nálepku rozmazlené princezny, říká jetsurfařka Bravencová

Jako dítě Martina Bravencová s rodiči hodně cestovala. Díky tomu měla spoustu... číst dále >

Reklama