Naražení prst jít do práce

174
28.2.21 19:57

Naražení prst jít do práce

Ahoj holky chtěla bych se zeptat manžel má naražení prsty na noze byl na pohotovosti tam mu řekli jen ledovat a přát prášky na bolest a řekl mu že musí mít nohu v klidu a šlapat na patě. Nemůže moc chodit na té noze. Chci se zeptat zda může do práce nebo ne on chce jít ale zase se bojím že by si ho mohl zlomit ta noha v klidu nebude a může si to zhoršit a nevím zda má jít ještě k doktorovi když byl na pohotovosti? Co myslíte je to dobrý když půjde do práce?? Děkuji moc za odpovědi

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16021
28.2.21 20:00

Pokud mu na to nespadne svěrák, tak se to fakt nezlomí.

Ano - bude ho to bolet, ale do práce normálně může, zejména pokud v práci spíš sedí

• Nahlásit
1872
28.2.21 20:02

Sám od sebe se mu prst nezlomí a zlomené prsty řada lidí řeší jen slepením náplastí k sobě, takže no stress. Pokud to není baleťák, proč by nemohl do práce? S naraženým prstíkem?

• Nahlásit
174
28.2.21 20:07

@Ou manžel nesedí dělá operátora takže se dost Nachodi a pořád stojí celých 12 hodin @Lil Kitkatt já vím že to má mít slepené náplasti atd jenže má. narazene dva prsty do boty se nevejde z nohou a hlavně má boty do práce s ocelovou špičkou takže tak

• Nahlásit
7463
28.2.21 20:07

Tak asi záleží co dělá. Pokud dělá pochůzkáře u MP, tak to asi bude dost utrpení. Pokud sedí v kanclu, tak to bude v pohodě.

• Nahlásit
174
28.2.21 20:09

@Cenarius myslela jsem operátora/dělník

• Nahlásit
1872
28.2.21 20:09

Tak pokud on sám do práce chce, tak ať jde, ne? Leda tak pozná, jestli to jde nebo ne.

• Nahlásit
174
28.2.21 20:11

@Lil Kitkatt on chce jenže nějak nevěřím tomu že vydrží na té noze stát 12 hodin a ještě k tomu chodit po patě

• Nahlásit
7630
28.2.21 20:13

Já mám zlomený malicek uz 3 tydny a daleko víc mě bolí ta pata jak tomu uhybam. V klidu s dvouma dětma taky nejsem ani náhodou a o ledovani si můžu nechat jen zdát. Ale chodit s tím pár hodin fakt nevydržím. Pokud ho to hodně bolí tak ať se domluví s praktikem na neschopence aspoň na pár dní, než odezní to nejhorší.

• Nahlásit
25027
28.2.21 20:17

@Sovička 00 řekla bych, že je plnoletý a tím pádem za sebe odpovědný. Já bych ho neřešila, pokud bude celý den trpět, je to jeho chyba.

• Nahlásit
174
28.2.21 20:19

@JancaS84 taky si myslím že je nejlepší být pár dní doma a nechat tu nohu v klidu. Aby se noha zlepšila hlavně má dva prsty a má je úplně fialové asi není dobrý jít do práce

• Nahlásit
14151
28.2.21 20:20
@Sovička 00 píše:
@Lil Kitkatt on chce jenže nějak nevěřím tomu že vydrží na té noze stát 12 hodin a ještě k tomu chodit po patě

Je dospely a svepravny? Je. Tak ho nechej, at se rozhodne sam :nevim:

• Nahlásit
1616
28.2.21 20:29
@Sovička 00 píše:
Ahoj holky chtěla bych se zeptat manžel má naražení prsty na noze byl na pohotovosti tam mu řekli jen ledovat a přát prášky na bolest a řekl mu že musí mít nohu v klidu a šlapat na patě. Nemůže moc chodit na té noze. Chci se zeptat zda může do práce nebo ne on chce jít ale zase se bojím že by si ho mohl zlomit ta noha v klidu nebude a může si to zhoršit a nevím zda má jít ještě k doktorovi když byl na pohotovosti? Co myslíte je to dobrý když půjde do práce?? Děkuji moc za odpovědi

Buď v klidu, však on si to rozmyslí až bude zejtra celý den trpět, pokud to má hodně naražený tak to vzdá sám. Měl by to mít v klidu ale co naděláš.

• Nahlásit
20680
28.2.21 20:30
@Sovička 00 píše:
@Ou manžel nesedí dělá operátora takže se dost Nachodi a pořád stojí celých 12 hodin @Lil Kitkatt já vím že to má mít slepené náplasti atd jenže má. narazene dva prsty do boty se nevejde z nohou a hlavně má boty do práce s ocelovou špičkou takže tak

A on je nesvéprávný?

• Nahlásit
174
28.2.21 20:35

@terien je svéprávný nikde jsem nepsala že je nesvéprávný

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat