Bolest při sexu - jsem muž

Anonymní
12.2.21 21:31

otočená děloha-bolest normální?

Zdravím, poprosil bych o radu, už jsem s přítelkyní máme takový problém, že ačkoliv mám sice trošku větši penis(spíše do délky) ona nemá žádný problém s lubrikací, málokdy jsme měli problém, že by to mazalo, a dokonce i když jsme použili lubrikant, vždy nás do nějaké míry bolí sex(spíše mě) záleží na poloze, nejvíce na koníčka, ale i zezadu, někdo mi tu poradil, že to může být i otočenou dělohou nebo srůsty, děje se to často? co spíše nechápu je, že to bolí i mě(uvnitř něho nebo jak to popsat) nevítě někdo o tomto problému víc a proč? díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
13.2.21 00:08

Mám obrácenou dělohu a už dřív jsem si všimla, že ke konci cyklu sex bolí, hlavně poloha zezadu. Bolí ale jakoby v podbřišku! Partner nikdy nic neříkal, nevidím důvod, proč by to mělo bolet i jeho. Kde bolí tvoji partnerku? Není to u vás spíš delším penisem, že ho tam moc zasunuješ? S velkým nářadím se musíš pracovat opatrně.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 14:52
@Anonymní píše:
Mám obrácenou dělohu a už dřív jsem si všimla, že ke konci cyklu sex bolí, hlavně poloha zezadu. Bolí ale jakoby v podbřišku! Partner nikdy nic neříkal, nevidím důvod, proč by to mělo bolet i jeho. Kde bolí tvoji partnerku? Není to u vás spíš delším penisem, že ho tam moc zasunuješ? S velkým nářadím se musíš pracovat opatrně.

Ano mám ho trošku delší nářadí, ale jakože to bolí proto?

• Citovat
  • Nahlásit
195
13.2.21 14:55

I já mám obrácenou dělohu a dřív mě sex ke konci bolel, partnera ale ne, tak asi neporadím :nevim: Jen jsem to řešila i s mým gyn. doktorem, ale žádné rady.. :( Mě to spíš už přešlo, ale bolest se i tak někdy objevuje. Je to prostě sklonem dělohy, proč to bolí tebe, netuším. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 14:58

@tejuna a kde přesně to bolí tebe? Ji že jakože v podbřišku, mě jakoby uvnitř něj jakoby se mi nějak podlomil vždy, mám ho asi nějak divného, nevím no :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
195
13.2.21 15:01

Tak to zkus konzuktovat s lékařem, třeba poradí. :kytka: Mě to podá v podbříšku, někdy i tak, že jsme museli přerušit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 15:18

@tejuna díky za radu, poptám se, možná mám slabší erekci, uvidím co řekne, buď též v pořádku

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat