Zašitá hlava bolí, mám jet znovu k doktorovi?

Anonymní
7.2.21 03:57

Zašitá hlava

Ahoj všichni,
Nejde mi spát, před 4 dny jsem měla úraz hlavy, spadla jsem z 1,5 vysoké stoličky přímo na spodní futro dveri.
Chvilku si nic nepamatuju, a pak jen přiletěl přítel a mackal mi hlavu protože jsem se zvedla a byla celá od krve. Krve vyteklo docela dost, nicméně jsme je-li druhy den na chirurgii. Samozřejmě mi ránu zasili, mám tam 9 stehu, ale neposlali mě ani ne rtg ani ct, proste se jen zeptali jak se to stalo, vydrbali to, zasili a za 20 minut jsem byla venku.
Ale po celou dobu, mě ta hlava tak příšerně bolí, jakoze tupě, od místa bolesti až za ucho, a nejhorší je to při pohybu, hlavne kdyz se predklonim - což asi chápu, ale bolí to tak “jinak”, jsem hrozne unavená, občas se mi udělá na zvraceni, večer nemůžu ani usnout.. podotýkám ze nejsem žádná cíťa a mam docela vysoký práh bolesti ale i tak nevím jestli mám jet znovu nebo jestli zbytečně plasim?
Dekuju moc za jakoukoliv radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
388
7.2.21 05:46

Celá od krve vs. Jeli jsme druhý den na chirurgii Úraz hlavy, nic si nepamatuju, 9 stehů vs. Žádný rtg.
Mě to nějak nesedí. :think:
Tohle nevim, co je za nemocnici, rady, jak se chovat po otřesu mozku by ti dali snad i u řezníka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26491
7.2.21 07:09
@Dicentra27 píše:
Celá od krve vs. Jeli jsme druhý den na chirurgii Úraz hlavy, nic si nepamatuju, 9 stehů vs. Žádný rtg.
Mě to nějak nesedí. :think:
Tohle nevim, co je za nemocnici, rady, jak se chovat po otřesu mozku by ti dali snad i u řezníka.

Taky se mi to zda divny, devet stehu je slusna rana. A oni jedou druhy den? To by snad uz ani nesili, chteji to do urciteho casu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 07:12

@Dicentra27 ano, jeli jsme druhy den protože se mi tohle stalo asi v půl 11 večer. A nejsem taková ze bych hned utikala s bebickem k lékaři.
Popisuji pouze to, jak se to stalo a jak jsem byla vyšetření.
Chirurgie v Liberci.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 07:14

@vokishka
Holky prosím, já neřeším jestli se to zda někomu divne, ale jestli je to Ok, ze mě od ty doby neprestala bolet hlava a ze mi neudelali rtg nebo ct.
Sestra mi jen chytla hlavu, drbala krev, pak to oholila, a doktor sil.

• Citovat
  • Nahlásit
13510
7.2.21 07:15

Zavolej zitra k Dr. a pozadej ho, at te posle na vysetreni. Podle popisu to snad je jen otres mozku. Ale muze te trapit i nejaka krevni srazenina, ktera se nevstrebala :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
7.2.21 07:23
@Anonymní píše:
@vokishka
Holky prosím, já neřeším jestli se to zda někomu divne, ale jestli je to Ok, ze mě od ty doby neprestala bolet hlava a ze mi neudelali rtg nebo ct.
Sestra mi jen chytla hlavu, drbala krev, pak to oholila, a doktor sil.

Není to OK a v té nemocnici jsou asi blb.ci. Musí tě znovu někdo vyšetřit, vůbec to nepodceňuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
7.2.21 07:51

Otřes mozku. Snad jen to. Taky ses nemusela ráno probudit, znám takový případ, bohužel. Ty sletis tak, že jsi chvíli v bezvědomí, máš hlavu celou od krve a jdeš si v klidu spát?? A v nemocnici jsou taky pěkně… řekla jsi jim o tom bezvědomí, o bolestech hlavy atp? Pokud ano, je to snad na stížnost. Pokud ne, tak se nediv, že ti to jen zasili a poslali tě domů. Každopádně měl by tě ještě vidět doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62254
7.2.21 07:56

Celá od krve a nejedeš hned na chiru? Nějaké divné.. Zajdi si k dr znovu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 08:42

@martina.se
Brala jsem to tak jako, ze z te hlavy je toho vždy více. A kolikrát to nemusí byt ani nic vážného, hlavně jsem to poradně neviděla přes vlasy, samozřejmě ze jsem doktorum řekla ze mě to boli, malém jsem jim tam omdlela bolesti, když mi to cistili a šili.

• Citovat
  • Nahlásit
10133
7.2.21 08:52

Na devet stehu je to dost velka rana, ktera dalsi den uz zasit treba vubec nejde. Na siti se to umrtvuje. JE to divny.

Kazdopadne se vzdy ptaji, jestli byl clovek v bezvedomi, boli ho hlava, mota se ku, zvraci - to jsou zakladni parametry k dalsimu vysetreni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 08:56
@Lucie_Sx píše:
Na devet stehu je to dost velka rana, ktera dalsi den uz zasit treba vubec nejde. Na siti se to umrtvuje. JE to divny.Kazdopadne se vzdy ptaji, jestli byl clovek v bezvedomi, boli ho hlava, mota se ku, zvraci - to jsou zakladni parametry k dalsimu vysetreni.

Šlo to zasit úplně v pohode. Nic o tom ze jsem měla přijít hned nerikali.
Jo, oni to umrtvili, ale stejně to bylo podrážděné od Té sestřičky, co mi to cistila. Takže jsem cítila fakt všechno.
Všechno jsem jim řekla, řekli mi a jen napsali do zprávy ať mě partner kontroluje 6× denně a v noci 3× probudí do úplného vědomí, ledovat, a klid. režim.
@Lucie_Sx

• Citovat
  • Nahlásit
2076
7.2.21 08:59

Nic tady neřeš. Hned, okamžitě, zajeďte do nemocnice, Můžeš mít vnitřní krvácení a konec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10133
7.2.21 09:03
@poučená píše:
Nic tady neřeš. Hned, okamžitě, zajeďte do nemocnice, Můžeš mít vnitřní krvácení a konec.

Souhlas. Normalne by si te nejspis nechali den dva na pozorovani, ale kvuli korone asi ne, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2076
7.2.21 09:07
@Lucie_Sx píše:
Souhlas. Normalne by si te nejspis nechali den dva na pozorovani, ale kvuli korone asi ne, no.

Rozhodně rentgen udělají. To se přece při úrazu hlavy vždycky dělá. A když je v hlavě čisto, tak pak pošlou za neurologem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat