Osmnáctiměsíční spadla hlavou na topení

Anonymní
6.2.21 16:46

osmnactimesicni spadla hlavou na topeni

Prosimvas, pred pul hodinou mi spadla dcerka hlavou na topeni. Brecela jen chvilku, ted uz si v klidu hraje. Jen se ji udelala na bouli takova fialova modrina. Je to normalni? Nikdy se ji modrina neudelala, vzdycky mela jen bouli, kdyz spadla. Jeli byste radsi na pohotovost? Nechci plasit, ale taky nic podcenit :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8331
6.2.21 16:54
@Anonymní píše:
Prosimvas, pred pul hodinou mi spadla dcerka hlavou na topeni. Brecela jen chvilku, ted uz si v klidu hraje. Jen se ji udelala na bouli takova fialova modrina. Je to normalni? Nikdy se ji modrina neudelala, vzdycky mela jen bouli, kdyz spadla. Jeli byste radsi na pohotovost? Nechci plasit, ale taky nic podcenit :(

já bych se poradila telefonicky s pohotovostí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11475
6.2.21 17:03

Tohle podobné měla dcera v podobném věku a taky z topení, akorát na jiném místě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.2.21 17:12

@Lucie_Sx a bylo vse ok? Dcerka se mi zda normalni

• Citovat
  • Nahlásit
11475
6.2.21 17:19
@Anonymní píše:

Jo. Chvíli jsem uvažovala, jestli to nebude na šití (bylo to skoro rozseklé), ale kůže byla celá a dcerka normální, tak jsme nikam nejeli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1043
6.2.21 17:32
@Anonymní píše:

Jeď na pohotovost. Může být v pohodě, ale znám případ, kdy to nechali a nebylo to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
6.2.21 18:21

Bud bych rovnou jela na pohotovost nebo tam alespoň zavolala a poradila se. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
6.2.21 18:33

Dcera padala hodně. Na topení, na dlažební kostky hlavou, jednou ve vaně. Vždy veliký hematom. Měsíc modřina. Nejezdili jsme nikam. Pokud ti nezvrací a chová se normálně, tak bych nejela. Po úraze z koupelky jsme jeli a bylo to v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2178
6.2.21 18:55

Ja bych pozorovala doma. Na pohotovosti si nelajznou diagnozu po telefonu a reknou prijedte. Nechaji si na pozorovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1725
6.2.21 20:21

Dcera spadla z houpacky na hlavu, v 5 mesicich z gauce, topeni, hrana futer, stoupla si v golfkach a po hlave prepadla. Ve skolce spadla na hlavu z prolejzacky, zarazila si kaminek mezi kost a kuzi. To uz museli spravit a zasit na chirurgii. Nastesti nikdy ji nic nebylo. Pak bourala na lyzich v 70 km rychlosti v 7 letech. Upadla na ostre skale u more a odrizla si kuzi na polovine dlane. Tech drzkopadu na kole, bruslich… ani na te chururgii s ni nic nedelali, kdyz nebyla v bezvedomi a nezvracela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3571
6.2.21 20:24

Mně dnes 14 měsíční hodil rybu ze skříňky pres reprak (čelem) na topení (týlem). Topení máme hladké, ne to žebrované litinové. Vepředu boule, vzadu nic. Řeším jen případy, kdy je dítě divné, případně viditelně zraněné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22712
6.2.21 20:31

No my jsme jednou jely za mou babičkou něco jí rychle dovézt, dcera nechtěla vystoupit z auta, dělala scény a pak spadla hlavou na takový patník nízký, hrozně pak křičela, tak jsme jely rychle domů - vypadala normálně, dala jsem ji spát - bylo to po obědě a už měla zpoždění, usnula jakoby ji do vody hodil, vzbudila se za 4 hodiny a byla ochrnutá!!! Snažila se jít, lézt, padala a hrozně křičela - prostě fakt dramatická situace, nefungovaly jí ruce ani nohy, já v tričku a croskách v říjnu, ona v pyžamku, popadla jsem ji a řítila se do nemocnice - milion vyšetření a pak až v ordinaci se trošku poblinkala - tak to uzavřeli jako otřes mozku, další den už byla téměř v pohodě a pak už dobrá
já bych to nepodceňovala a raději do nemocnice zajela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat