Online kurz první pomoci pro děti

585
9.2.21 13:55

Online kurz prvni pomoci pro deti

Ahoj rodice, doporucte mi prosim nejaky online kurz prvni pomoci zamereny na detsky vek, ktery jste ted absolvovali v dobe covidove. Co se Vam treba na kurzu libilo, jak dlouho trval, jestli k tomu byly i nejake materialy atd. Ja mam momentalne jeden v merku, ale nez ho koupim, tak by me zajimaly i jine moznosti. Diky moc :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
9.2.21 13:57

Zkus Michaelu Knězkovou, ta má fajn kurzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
9.2.21 14:05

@Lily Evans tu mam prave predvybranou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
523
9.2.21 14:39

Rozhodne kurz comamdelat od dr. Knezkove :) mam zakoupene jak miminko, tak prvni pomoc, zatim jsem prosla celym kurzem o miminku a byla to skvela investice.. takze prvni pomoc bude urcite stejne dobre zpracovana a kvalitni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24636
9.2.21 15:03

Mě z kurzů první pomoci (jak pro děti, tak pro dospělé) tedy nejví oslovily ty, kde došlo k praktickým nácvikům (resuscitace na figuríně, „vymlácení“ vdechnutého předmětu apod.).
Jinak je to vše dle mě dost bohapustá teorie a když dojde na věc, tak to člověk prostě nemá zažité.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
585
9.2.21 15:50

@Svistice Souhlasim, ale momentalne nejsou prakticke kurzy mozne..tak aspon neco.. Mam doma zvidave batole, tak mam zvysenou potrebu se v tomto smeru dovzdelat :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
9.2.21 17:57

@Svistice a když si to jednou vyzkoušíš na kurzu, tak to zažité mít budeš? To je blbost. Jako jo, neco jineho je to přímo vidět a aspon jednou zkusit, ale ono až dojde na věc, tak víc než na typu kurzu bude záležet na člověku. Nekdo se sekne a neudělá nic, i když přesně ví. Jinej zase nic neví, ale aspoň něco zkusí. Ja ty teoretické znalosti mám, zkoušela jsem to i víc než jednou a stejně vubec netuším, jak bych se v takové situaci zachovala. Naštěstí jsem to nikdy neměla možnost vyzkoušet. Teda jednou jo, ale to bylo v pubertě, před nabytim všech těch znalostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24636
9.2.21 18:13

@Midaku My se na poslednim kurzu shodli, ze jsme opravdu vic confident a hlavne se nebojime zkusit pomoct. Coz je dle zachranaru to nejhorsi, ale v praxi pry bohuzel velmi caste- lidi se boji, tak radeji nedelaji nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1390
9.2.21 18:16

@Svistice jasně, ono to fakt lepší je, ale jednak se paní na to neptala, ptala se na online kurzy. A pak taky i kdyby sebevíc chtěla, tak teď žádný jiný než online nebude. A určitě je lepší mít aspoň online kurz, než nic. A stejně nikdy nevíš, jak se v krizové situaci zachováš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat