Tlak v kotníku a bolest

10.2.21 18:21

Problém s kotníkem

Ahoj. Chci se vás zeptat, už mě teď poslední 2 měsíce silně trápí levý kotník. Cítím v něm takový hnusný tlak, u usínání hrůza, když mám nohu v klidu také nic moc. Při jednom pohybu v kotníku nepříjemně křupe. Při rotace zleva doprava, když dám prst mezi achilovku a kotník, cítím jakoby tam něco bylo 8o V téhle době se mi nechce k lékaři a zároveň mi došlo, že to jen tak nevyležím. Neměl s tím někdo problémy nebo co by to případně mohlo být? Mimochodem kotník mě nějak nebolí není oteklý, a bolest jen když s ním treba minutu křupu. Děkuji za rady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1156
10.2.21 18:27

Normálně běž k doktorovi a neřeš dobu, tahle doba tu může být ještě x let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.21 18:40

@Oliverka28 Zkusím chvíli počkat, až bude situace uklidněná. Mně by zajímalo, co by to tak mohlo být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1796
10.2.21 18:45
@MichaelaBudejovice píše:
Ahoj. Chci se vás zeptat, už mě teď poslední 2 měsíce silně trápí levý kotník. Cítím v něm takový hnusný tlak, u usínání hrůza, když mám nohu v klidu také nic moc. Při jednom pohybu v kotníku nepříjemně křupe. Při rotace zleva doprava, když dám prst mezi achilovku a kotník, cítím jakoby tam něco bylo 8o V téhle době se mi nechce k lékaři a zároveň mi došlo, že to jen tak nevyležím. Neměl s tím někdo problémy nebo co by to případně mohlo být? Mimochodem kotník mě nějak nebolí není oteklý, a bolest jen když s ním treba minutu křupu. Děkuji za rady

Podle věštecké koule to bude zlomená ruka :mrgreen:
Nebuď blbá a buď si zajdi k doktorovi, doba je naprosto normální - Ano je tady jedná nová nemoc na kterou lidé umírají, ale taky (naštěstí) většina, která ji zvládne bez příznaku nebo se normálně vyléčí doma.
A druhá možnost trp si doma a nepiš sem, stejně ty nikdo ani lékař přes internet, bez rentgenu nepomůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
117
10.2.21 18:50

@MichaelaBudejovice no ja nemam asi uplne stejny problem, ale me bolel kotnik a lytko adi pul roku. Vzdy to bolelo po nejake namaze nebo pri urcitych pohybech. Doktor me poslal na magnet. rezonanci kde se ukazalo ze v kloubu je vic tekutiny a ze je to tim ze je kotnik pretizeny. Diagnoza byla chronicky nestabilni hlezno. Pritom zadny uraz jsem nemela. Dostala jsem bandaz s tou se to hodne zlepsilo a pak par rehabilitaci, kde jsem posilovala kotnikove a kolenni vazy + celkovou stabilitu. Otazka je co je to u vas. To dokaze rict asi jen doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.2.21 19:26

@markytanka2 Děkuji :lol: Je mi jasný pro ty chytráky který ze mě dělají vola, že mi nikdo neřekne co s tím je. Jen jsem chtěla znát vaše zranění o co šlo a jak se to léčilo. Díky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat