Narkóza při šití na přání?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 19:17
Narkóza při šití na přání?

Dobrý večer,
asi vám budu připadat jako kňoura, ale mám za sebou porod s velkým nástřihem. Šili mě snad hodinu a i přes umrtvovací injekce to pro mě bylo mnohem horší jak porod.
Je možné zažádat o narkozu při šití?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Mexie
Závislačka 2882 příspěvků 22.02.17 19:20

To bohužel neporadím, ale já jsem se vyhnula šití diky aniballu. Tak zkus na něj mrknout.

Aspera
Generální žvanilka 20833 příspěvků 1 inzerát 22.02.17 19:21

Spíš by to chtělo, aby ti to pořádně umrtvili. Mě poprvé šila doktorka a bolelo to strašně. Pak jsem musela na přešití pod narkózou, to bylo v pohodě, ale po 14 dnech mi praskl blbě steh a musela mi to jiná zašít a ta to umrtvila dobře a zašila to v pohodě.

Helileli
Závislačka 2979 příspěvků 22.02.17 19:21

Tak by sis mohla nechat dát epidurální, ne? Po porodu ti dávku pripichnou a máš klid.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 19:23
@Mexie píše:
To bohužel neporadím, ale já jsem se vyhnula šití diky aniballu. Tak zkus na něj mrknout.

Ten si pořídit chci :dance: Ale bohužel našim zdravotníkům již nevěřím, že nestřihnou když nemusí :cert:

amalka3455
Kecalka 315 příspěvků 22.02.17 19:23

Taky jsem měla hodně šití a krom lokální anestezie jsem dostala i něco do kanyly, protože jsem pořád hlásila, že to bolí a že to už nevydržím…

Ou
Kelišová 5185 příspěvků 22.02.17 19:27

Spíš si předem řekněte, že minule vám to umrtvení moc nezabralo, aby tentokrát byli důslednější.

Nakróza jako taková sebou nese vždycky hodně rizik a v tomto případě se to dá řešit bez ní.

Tarinka
Echt Kelišová 8213 příspěvků 22.02.17 20:02

Ono to treba bude uplne jinak, ja mela prvni porod strasne dlouhej, nastrih i natrzeni, siti uplnej horor, vlastne jsem jim tam dost vyvadela, hlavne uz taky povolily nervy, malem jsem tomu doktorovi ukopla hlavu :oops: i me chtel uspat, ale na salu meli akutni cisare. Jo a i ten epidural jsem mela, ale ten mi stopli uz behem porodu, protoze se to cely zastavilo. Ale myslim, ze to siti bylo bolestivy hlavne proto, ze porod se v urcite dobe na delsi chvilku zastavil, takze ta hraz byla hodne zhmozdena, proste to bylo jako zasivat modrinu. Druhej porod byl mnohem rychlejsi, bet epiduralu, nastrihu, poraneni, nic mi vubec nesili. A jestli budes trenovat s epinem nebo necim podobnym, tak to bude v klidu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 20:04

@Tarinka ty jsi s epinem trénovala? Četla jsem dobré recenze, ale chtěla jsem mít možnost B pro klid duše :mrgreen:

S.maya
Závislačka 4313 příspěvků 22.02.17 20:06

Já se obávám, že lokální anestezie u rány, která krvácí moc nezabírá, protože s krví se vyplavuje i anestezie.

Vím, že i na pohotovosti, když někdo přijde s rozseklým obočím, kde rána je třeba na 5 stehů, tak se neumrtvuje.

Já si chci určitě pořídit aniball a klidně budu cvičit od rána do večera, jen abych neměla nástřih

Puchatka
Kecalka 183 příspěvků 22.02.17 20:18

Ja cvičila jak divá, ale mimčo bylo velké, porodní cesty úzké, takže jsem byla šitá i vevnitř a za nástřih jsem vděčná, lepší než být potrhaná… šili mě dlouho a i přes umrtvení to bolelo a hlavně jsem pořád ucukávala. Tak mi připíchli epidurál a bylo to ok. Pak už jsem necítila nic. Takže jak už tu někdo psal, i to je možnost :)

Popokatepetla
Závislačka 3147 příspěvků 22.02.17 20:31

Kamarádku uspali. Byla z porodu hodně vyřízená a při šití s sebou hodně cukala. Doktor ji řekl, že jestli chce může ji uspat, souhlasila.

AnastazieB
Echt Kelišová 8374 příspěvků 22.02.17 20:36

Mně na šití nabízeli narkózu i epidural. Ale odmítla jsem, protože jsem chtěla hned zas domů. A šili mě taky asi hodinu, venku i uvnitř. Měla jsem jen lokální umrtvení. A stačilo to, 18h porod mi přišel mnohem horší, tohle byla brnkačka :D. Ale cítila jsem to taky, dr. říkali, že musí šít i svaly a na ty anestezie nepůsobí.

Tichošlápek
Extra třída :D 10502 příspěvků 22.02.17 20:44

Mne dávali neco do žily a jakysi plyn ;) narkozu mi nabídli, odmítla jsem kvůli miminku, které jsem takto měla aspoň vedle sebe a mohla jsem se ho dotýkat rukou. Ale dle mého to určitě jde

budi
Závislačka 4104 příspěvků 22.02.17 21:21

Na velke siti me uspali, ale nebyla to bezna „poradna“ narkoza, rikali tomu přispání… sili me primo na porodnim boxu, anesteziolog neco pridal a ja to prospala. bylo to teda velke siti ve vice vrstvach i vevnitr po velke ztrate krve. potrebovali to rychle zasit a ne abych se jim tam cukala… i kdyz by mi to asi bylo jedno, byla jsem totalne hotova

ovsem druhy porod jsem sotva stihla sundat kalhotky a siti bylo na jeden kosmeticky steh. to misto jen zastrikli nejakym umrtvenim ve spreji. uplne v pohode.

takze podruhe to muzes mit taky uplne jinak a bez siti

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >