Nasazení antikoncepce, deprese

Anonymní
7.1.20 17:49

Nasazení antikoncepce, deprese

Zdravím, potřebovala bych se poradit, slyšet nějaké zkušenosti atd. začala jsem brát novou antikoncepci, nejdříve to vypadalo všechno dobrý v pohodě, ale teď poslední týden trpím strašlivými úzkostmi, hysterickým pláčem bez důvodu a celkově se necítím vůbec dobře. Nejsem nijak psychicky nemocná, normálně jsem extrémně optimistická, ale teď se to nedá vydržet. Zajímal by mě váš názor, jestli to muže být tím, že mám třeba teprve první platíčko, nebo značkou antikoncepce? Nebo že bych tyto stavy nemusela mít například s tělískem? Děkuji za všechny názory, zkušenosti.
Ps. Ano s gynekologem to řeším, zajímají mě jen vaše zkušenosti či rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
422
7.1.20 22:21

Muze to byt. Ja po peti letech sem si take nechala predepsat antiko. Dobiram druhe platicko a nedela mi dobre. Take psychicky a navic mne boly zily. Tak sem se rozhodla vysadit a do budoucna nehor. telisko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.20 19:16

Obnovení

Ahoj, holky, beru už 4. mesic antikoncepci a všimla jsem si u sebe najednou hrozných výkyv nálad, žádná motivace, do ničeho se mi nechce, zažívám neskutecne uzkosti, stres, z niceho nic, úplně mě paralyzuje. Je pravda, že se mi teď v životě staly nějaké věci, jakože se vám nedaří v práci atd, ale určitě ne takové, abych byla úplně bez chuti do života!! Vůbec tomu nerozumím, nikdy se mi tohle nestalo. :,( jsem hrozně přecitlivělá, špatně se mi spí… myslíte, že to bude tím? Je tu někdo s čerstvými zkušenostmi?

• Citovat
  • Nahlásit
Galina_95
14.12.20 15:30

Ahojte, děvčata,
mám na Vás velký dotaz :D když je Vám po tom špatně tak proč to berete? :D
Vždycky jsem si myslela, že vlastní pohodlí, zdraví a komfort má přednost před vším :D
Je to hlavně proto, že nejsme schopné říct naším manželům, přítelům atd., že NE! prostě NE! Jim potom není špatně, hlavně potom, když mají prázdný pytel… ale že nám je potom, blbě jak psychicky, tak chraň bůh, fyzicky, je nezajímá…

Děvčata, vyšlete se HA a najdete si jinou cestu ochrany, pokud ještě nechcete mít děti! Mně antikoncepce překrývala roky problémy, díky kterým nikdy nebudu mít děti… doktorku to nezajímalo, napsala antinu a dobrý…
Nenechte se jen tak odpálkovat, každá nás má v poklad, pečujte o něj…

Přeji Vám pevné zdraví!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat