Nastal dětský spurt?

13.6.17 17:14

Nastal dětský spurt?

Zdravím,
rád bych se vás na něco zeptal. Naše miminko (nyní 14 dní) jakoby nám někdo vyměnil. Doma nám Karolínka krásně papala, po jídle spinkala, když nespinkala tak koukala všude možně kolem a byla taková prostě hodná. Tak v sobotu večer (10.6.) začala strašně vyvádět s hladíkem. Normálně kojíme a pokud není u prsa, tak vyvádí. Hodně nám začala brečet a vztekat se, sem tam má prdíky, ale hlavně je ten hlad. Někdy papá třeba dvacet minutek, někdy jenom pár, vyměníme plenku a můžeme kojit znovu, protože se zase ozve. Problém je, že se někdy přepapá a ublinkne si nebo se poblinká úplně. Určitě by jsme neradi přecházeli na UM, pokud to není nutné. Chceme se s manželkou jenom zeptat, jestli si nemyslíte že by to mohl být pouze ten dětský spurt? Četl jsem že nastává v 7-10 dni, třetím týdnu, třetí měsíc… Doufáme že nám prcek nezůstane takto vzteklý a nenapapaný pořád, ale holt se nějak s tím popereme, děkuji za jakýkoliv názor. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7421
13.6.17 17:18

Tak u prsa nemusi byt ditko nutne z hladu, ale i proto, ze ho to uklidnuje. Jinak nase treti taky 14 dni po porodu prospalo, asi unava z prichodu na svet, uderem 14 dni velky obrat, pres den skoro nespi. Prechazet na UM je blbost, pokud dite pribira na vaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6437
13.6.17 17:19

@Jaroslav Krejčí Mám dvojčata…holka blinkala po kojení hodně, tak jí dávám do odsátého mlíka Nutriton a blinkání je pryč :palec: a kluk měl spurt od 3.týdne, po každém kojení vyžadoval ještě flašku :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
13.6.17 18:27

Nebojte, ono to přejde, teď jí dopřejte, co si žádá a nehledejte v tom nějakou vzteklost ;)
Ale udělala bych něco s tím slovníkem. Myslela jsem, že to píše žena v rauši hormonů po porodu, ale koukám, jaké zdrobnělinky dokáže vypustit do éteru muž :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama