Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Já jsem taky z doktorské rodiny a proto já zas vím, že kdyby to třeba konkrétně u mého syna nebylo nutné, tak mu to dělat nebudou
Takže nejlepší řešení bude, navštívit více doktorů… co doktor to názor..teď fakt nevím
..ale mám rok na rozmyšlenou ![]()
@anetako píše:
Takže nejlepší řešení bude, navštívit více doktorů… co doktor to názor..teď fakt nevím..ale mám rok na rozmyšlenou
já být Tebou, tak opravdu zkusím jiného doktora ORL.. u nás to dělali oběma dětem a teda žádné problémy nemají… ale já nejsem doktorka ![]()
Mé dceři (15 měsíců) to stříhal nedávno zubař, strašně jsem se toho bála, ale bylo to úplně v pohodě. Celý úkon trval max 10 vteřin, krve byla jen minikapička. Zubař dal po tom malé za odměnu kuličku a hned se smála a ani později nebyla nějak nevrlá, že by ji něco bolelo, i jedla normálně.