Nástup do nemocnice na předoperační, můžu jíst?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alik132
Stálice 77 příspěvků 02.12.18 21:02
Nástup do nemocnice na predoperacni, můžuu jíst??

Holky, zítra mám nastup do nemocnice a v úterý laparoskopii žlučníku. Zítra mi budou dělat predoperacni vyšetření, nástup mám na 10hod. a teď mi došlo, jestli musím být nalačno?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 4 inzeráty 02.12.18 21:05

@alik132 mela bys dostat instrukce,ale zpravidla je to tak,ze prvni den Ti udelaji ta predoperacni vysetreni a pod kudlu jdes az druhy den a to oni si uz ohlidaji,abys nejedla,nepila a nekourila ;)

alik132
Stálice 77 příspěvků 02.12.18 21:10

@Twixinka no právě a asi kvůli tý krvi nebudu smět jíst :think:

Lopenana
Stálice 76 příspěvků 02.12.18 21:12

Můžeš jist.

Kelsey
Hvězda diskuse 44908 příspěvků 02.12.18 21:13

Ja nejedla od patku a operace byla v pondeli v poledne.
Jednak jsem nemohla jest (zlucnikova dieta), jen caj mi davali, ale zajimave bylo, ze v den operace v 5h. rano mi donesli nutridrink, ze ho mam vypit (pry cukr do tela). Nemam to rada, tak jsem odmitla, ze uz hlady vydrzim dal.
Jidlo mi dali az v utery odpoledne. Dva tydny zpet to bylo.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 4 inzeráty 02.12.18 21:15

A ty jsi nedostala instrukce? Jako je pravda,ze na odbery na predoperacni bys mela byt nalacno .. ja chodila do nemocnice na zakroky uz s hotovym vysetrenim .. asi bych pro jistotu nalacno byla,kdyztak Ti reknou,ze to neni treba a ty najis ;)

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 02.12.18 21:16

@alik132 a ty nemáš předoperační vyšetření hotové od praktického lékaře nebo někde z interny? Pokud ne, tak budeš mít nejspíš nějaké odběry a měla bys být nalačno. Pokud předoperační vyšetření máš a budeš mít jen třeba vyšetření anesteziologem, tak pak nalačno být nemusíš. Na plánované operace většinou pacienti nastupují s již provedeným předoperačním vyšetřením.

Kelsey
Hvězda diskuse 44908 příspěvků 02.12.18 21:23

A ja mela 4 zachvaty zlucnikove v jednom tydnu. Ve ctvrtek jsem byla na pohotovosti pri zachvatu. Ten uklidnila injekce a kapky, cipky. Posledni mi vyvolala hned v patek vecere doma ovocny caj a banan :zed:. Leky prestaly zabirat. Takze jsem v sobotu jela na pohotovost znovu a uz jsem domu nesla, sutr ve zlucniku se ucpal, takze do pondeli na kapackach, atb do zily, prisna dieta, zadne jidlo a zlucnik musel ven.
Ale hoji se to krasne, celkem rychle po lapar. Ve ctvrtek uz jsem sla do prace.

Příspěvek upraven 02.12.18 v 21:23

Moise
Hvězda diskuse 37090 příspěvků 19 inzerátů 02.12.18 21:23

@alik132 musíš mít instrukce, to ti tady nikdo neřekne, co s tebou mají v plánu :nevim: :nevim:

alik132
Stálice 77 příspěvků 02.12.18 21:25

@Moise no tak asi nemusim, jak vidíš ???? prostě mi řekli, že vsechny predoperacni udělají v nemocnici

Tak půjdu nalačno a hotovo, děkuji :potlesk: :)

alik132
Stálice 77 příspěvků 02.12.18 21:27

@Moise ja se jen ptala, jestli na predoperacni musím být nalačno :think: to není, že bych chtela vědět co semnou budou dělat 8) to bych se tady ani neptala

alik132
Stálice 77 příspěvků 02.12.18 21:28

@Lucka1111 nene, nemám, vše mi čeká zítra na příjmu :) půjdu raději nalačno :)

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1313 příspěvků 02.12.18 21:31

@alik132 tak v tom případě jdi určitě nalačno.

Kelsey
Hvězda diskuse 44908 příspěvků 02.12.18 21:39

Mi udelali vsechna vysetreni v nemocnici.
Zadna pripava, zadne informace. Na obvodacku nebyl cas, te jsem nesla az propousteci zpravu a neschopenku.
@alik132 jo jdi na lacno, at muzou vzit odbery a vic se domluvite.
Mela jsem bolesti, furt zvracela a neslo jest, hned to slo ven, takze si delali odbery.
Musela jsem na akutni, ze to odlozit neslo.

Moise
Hvězda diskuse 37090 příspěvků 19 inzerátů 02.12.18 21:41
@alik132 píše:
@Moise ja se jen ptala, jestli na predoperacni musím být nalačno :think: to není, že bych chtela vědět co semnou budou dělat 8) to bych se tady ani neptala

se nečil, my tady opravdu nemůžeme vědět, jestli ti budou nebudou brát krev :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Nejdrsnější kritika Sparty: Rosický na to nemá, Křetínský je analfabet, říká Luhový

Dlouho bylo ticho, teď ale z úst Milana Luhového (55) zazněla jedna z... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >