Nástup puberty - točení hlavy, nevolnost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ivulka
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 12.10.14 09:27
Nástup puberty - točení hlavy, nevolnost

Nevím, do jaké kategorie to dát. U dcery (10 let) dochází pomalu k nástupu puberty. Začaly působit hormony, rostou ji prsa. Může být tato „hormonální splašenost“ spojená taky s točením hlavy po ránu, lehká nevolnost? Menstruaci ještě nemá. Díky moc

Reakce:
kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 12.10.14 09:43

@ivulka Já myslím, že ano…pije dostatečně? Nezvedne se z postele moc prudce? TA nevolnost tedy nevím

ivulka
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 12.10.14 09:47

Pije dostatečně, z postele se tedy prudce nezvedá, spíše naopak, šnek je proti ní tryskáč, ještě mě napadá, já trpím na migrény - můžou být i ty migrény právě u této hormonální splašenosti?

Králičice
Extra třída :D 13335 příspěvků 12.10.14 09:50

@ivulka - zajdi s ní na změření tlaku. Já měla v pubertě extrémně nízký- točení hlavy, téměř až mdloba, nevolnost :hug:

lenama18
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 12.10.14 10:08

S tim tlakem jsem to mela taky-nizky tlak, motani hlavy a nevolnost. Zasla bych k doktorce at ji zmeri tlak aspon budete vedet jestli je to z toho.

ivulka
Ukecaná baba ;) 1077 příspěvků 12.10.14 11:11

Tlak jsem ji změřila měla 90/60 - našla jsem že větších dětí by měl být fyziologický tlak 110/70 - takže nižší ho má

Králičice
Extra třída :D 13335 příspěvků 12.10.14 11:22

@ivulka - zkus ji to změřit po"záchvatu".. Přeji, ať je to nějaká hloupost :hug:

lenama18
Zasloužilá kecalka 862 příspěvků 12.10.14 11:54

@ivulka kupte v lekarne vitamin C a rano ho dejte male treba do piti aby to vypila, uvidite zda to pomuze.Ja jsem to drive uzivala pravidelne rano abych tlak nahnala trosku nahoru.Colu ani kafe pochopitelne mala nemuze tak vyzkousejte cecko

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.19 14:11

Mojí dceři (12 let) má už pubertu a často se jí motá hlava nejčastěji při pohybu ale někdy se jí začne motat i když jenom sedí nebo jde a občas jí i bolí hlava chci se zeptat jestli je to normální
Děkuji za odpověd :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >