Nateklé (zvětšené) stydké pysky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 10:05
Nateklé (zvětšené) stydké pysky

Nemáte prosím někdo zkušenost čím by to mohlo být? Děkuji

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11663 příspěvků 11.07.19 10:12

Kvasinky, zanět?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 10:13
@Anonymní píše:
Nemáte prosím někdo zkušenost čím by to mohlo být? Děkuji

Několikrát se mi to stalo, trpěla jsem na kvasinkové infekce, stačilo dojít k dr a přeléčit a pro úlevu jsem ještě chladila navlhčeným ručníkem (ale poté jsem si nebrala spodní prádlo ať se ještě nezapařím)

Frantiska.fanny
Stálice 67 příspěvků 11.07.19 10:39

Zašla bych s tím okamžitě k doktorovi, svědí vás to?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 10:50
@Anonymní píše:
Několikrát se mi to stalo, trpěla jsem na kvasinkové infekce, stačilo dojít k dr a přeléčit a pro úlevu jsem ještě chladila navlhčeným ručníkem (ale poté jsem si nebrala spodní prádlo ať se ještě nezapařím)

Me to prave nesvedi jen cítím ze jsou proste zvětšené a jak by nateklejsi…k tomu mám na dotyk citlivé bradavky…nemůže to být něco s hormony?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 10:51
@Frantiska.fanny píše:

Prave ze nesvedi…cítím jen jak by byly natekle a k tomu mám na dotyk citlivé bradavky…napadlo mě spis něco s hormony nebo při ovulaci ze by se toto dělo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 10:59
@Šarlota4 píše:
Kvasinky, zanět?

Prave ze nesvedi…cítím jen jak by byly natekle a k tomu mám na dotyk citlivé bradavky…napadlo mě spis něco s hormony nebo při ovulaci ze by se toto dělo?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 11:00
@Anonymní píše:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 11:00
@Frantiska.fanny píše:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.19 12:20

Fakt netuším co to je :nevim:

Váš příspěvek
Reklama