Naušnice - poměnky

15.5.07 18:29

Naušnice - poměnky

Ahoj všem,

tak už máme na světě konečně naší berušku a já bych jí chtěla sehnat naušnice - poměnky, taková ta klasika, ale nikde je nemůžu sehnat a když jsem se ptala zlatníka na udělání, tak řekl, že se to nevyplatí, že je s tim hrozná práce a bylo by to moc drahý, tak se chci zeptat jestli jste je někde v Praze neviděli?

Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Radina
15.5.07 19:35

My máme poměnky v růžové barvě. Kupovalala jsem je před 8 lety v Šumperku. Tady na emimču je má ještě Anička od „Hromix“, zeptej se =o))), jsou z Prahy.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
2704
15.5.07 19:47

Ahoj - já je koupila ve zlatnictví ve Vrchlabí. V Praze jsem je nikde neviděla.Chtěli jsme z bílýho zlata, tak nám je udělali. Stály asi 1100 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
196
15.5.07 19:49

Ahoj!
My jsme před rokem kupovali takové naušničky v Primosse - bílé zlato+modré kamínky, cena cca 1300 Kč.
Pa!
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.5.07 20:25

Děkuji za info, já měla na mysli uplně tu klasiku takový modrý jako tyrksový:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Radina
15.5.07 20:58

Tak tyrkysové měli před 14 dny u nás v jednom zlatnictví, jenom si nejsem jistá,ale asi byly na zacvakávací puzetu, ty chceš asi ty provlíkací, s klasickým zapínáním, že?

• Nahlásit
  • Citovat
15.5.07 21:11

takovy nausnicky mam schovany jeste po me,cekame chlapecka,takze budou dal cekat ve skrince,ale jsou nadherny.nekde jsem je videla na internetu.zkusim je najit
tyhle jsou podobny,ale nejsou to ony :cry: http://www.amar-zlatnictvi.cz/…ault/278.jpg

ja mam tmavsi kaminky,zkusim se mrknout,ale vzdycky si to nekam ulozim a nevim kam :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.07 07:59

no, tak presne ty jen tyrkysovy s klasickm zapínáním:-) já právě vím, že je má spousta mamin ještě po sobě, já nemám žádný, jako malá jsem je postrácela :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
16.5.07 10:05

Já nevím, jak ty klasické pomněnky vypadaly, nikdy jsem je neměla. Na netu jsem našla jen tyto:

Ale jsou asi jiné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.07 12:34

NO,tak to jsou oni,jen mají to blbý zapínání a kde na netu jsi je prosim nasla?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
16.5.07 12:59

Našla jsem je na http://www.esperky.cz/ … v sekci Náušnice - Dětské (úplně na poslední stránce). Mají je tam za 1046 Kč.

Já vlastně ani nevím, jestli se na to klasické zapínání ještě náušnice dělají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.07 13:19

Viděla jsem teda i jiný:-))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.07 13:21

Jojo,dělá se ještě,obešla jsem toho hodně a většinou na to zapínání klasický se dělají všechny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.07 13:22

to ale nejsou ty klasicky co byly za nas.ty maj prusvitny tyrkysovy kaminky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.5.07 13:30

Jo?já teda většinou viděla takhle tyrkysový,plný a ne průsvitný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama